Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco állásra való jelentkezés...

Tesco állásra való jelentkezés elérhetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Erre az állásra szeretnék jelentkezni. [link]


A jelentkezés előtt szeretnék érdeklődni náluk az állással kapcsolatban. Nem találok elérhetőséget...

sem egy email,sem egy telefonszám..

Az ügyfélszolgálatnak írtam egy emailt,ahonnan a tesco karrier oldalára irányítottak,hogy érdeklődjek ott. Regisztráltam,de továbbra sem látok sem email címet,sem telefonszámot.

Hol a fenében tudnék érdeklődni???...

Felhívtam már a központot,de a választási lehetőségek ezek voltak: marketing ,pénzügyek,kezelő,meg ezer féle téma,egyik sem kapcsolódik a munkához.

Hol érdeklődhetnék?

Köszönöm a segítséget!


2020. márc. 18. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:

"Hol a fenében tudnék érdeklődni???..."


Állásinterjún érdeklődhetsz.

2020. márc. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

most.sehol sem.vesznek fel ujakat.

Lehet lepontozni,sokat nem.ertek vele

2020. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap rakták fel a hírdetéseket,ma mindet levették,csak valahol a világ végén,Székesfehérváron van. Miért? Pont hogy hiány van a szállítókból és nehézkes a dolog a mostani sok megrendelés miatt...
2020. márc. 18. 20:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy hétvégi munkavégzés felől érdeklődnék,így az a kérdés,hogy lesz-e egyáltalán interjú.
2020. márc. 18. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy tegnap rakták fel. A Profession két hét után automatikusan előre szokta sorolni a hirdetéseket és aztán fenn vannak még két hetet. Előresoroláskor úgy szokott tűnni mintha friss lenne.
2020. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teszkónak és gyakorlatilag az összes nagyobb cégnek van saját karrier oldaluk. Ott tudsz jelentkezni ag állásokra. A profession is valszeg oda irányítana át. Ha nem műxik,akkor már nem elérhető az oldalukon. Szóval tesco karrier oldalon keresgélj!


(Nekem amúgy a professionös link se tölt be)

2020. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen élhetetlen

Jelentkezel

Ha felhívnak, h menjél interjúra érdeklődsz

Ennyiiiii

2020. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!