Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol dolgozzak 18 évesen?

Hol dolgozzak 18 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eddig csak pár helyen dogozhattam (tesco, gyárak), mert 18 alatt voltam, de most hogy nemrég betöltöttem, elég sok helyen dolgozhatok diákként. Ti mit ajánlotok? Szívesen dolgoznék férfi ruhaboltokban (nike, vagy vmi ilyesmi), moziban, esetleg irodai munka. Nektek mik váltak be, illetve hol voltak a legjobb élményeitek?

2020. márc. 21. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Sereg.
2020. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az megvan, hogy a ruhaboltok egy része bezárt, a másik része meg délután 3-ig van nyitva? A meglévő dolgozóknak se tudnak munkát adni, nem vesznek fel még diákokat is.

Én például nagyon szerettem diákként tescóban dolgozni, oda most is biztosan keresnek embert.

2020. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egészségügyben most nagy hasznod vennék.
2020. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákként a mozi jól fizet, viszont most kb minden zárva. Esetleg árufeltöltés játszik most.
2020. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg tényleg kb csak az árufeltöltő, a segédápoló meg a takarító játszik sajnos, minden zárva.

Bolti eladót akkor ajánlom, ha nagyon bírod az embereket, a hülyéket is, végtelen türelmed van és tudsz konfliktust kezelni (tudod, a vevőnek van igaza, nem küldheted el az anyjába akkor sem, ha ő épp ezt teszi veled). Eszméletlen, mikkel jönnek a vevők és milyen kupit képesek hagyni maguk után pl a próbafülkékben meg mindent szétdobálnak. Előny, hogy pörgős ált a munka, nem nagyon lehet unatkozni, ha olyan helyre mész, idegen nyelvet is használhatsz.

Mozi sztem nyugisabb, csak ne takarítani kelljen, mert azt sem kell bemutatni, hogy néz ki a terem a kedves nézők után.

Irodai munka, hát ez elég tág. Ott is van olyan terület, ami ügyfelekkel, emberekkel foglalkozik (pl recepciós) meg olyan is, ami nem.

2020. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!