Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem kaphattam meg az...

Miért nem kaphattam meg az engedélyt?

Figyelt kérdés

2019 márciusában kezdtem el dolgozni a falusi óvodában,mint közfoglalkoztatott,dajka munkát végeztem,dajka képesítésem is megvan csak az óvodában 2 csoport van és nem tudtak rendes dajka pozícióban felvenni,de kellett nekik a segítség és elvállaltam a munkát. 22 voltam, nem múltam még el 25 (25 éves kortól lehet csak közfoglalkoztatott bárki) ezért az Államkincstártól kellett kérnie az Önkormányzatnak engedélyt hogy dolgozhassak.

Tudtam is dolgozni havi 54 ezerért, viszont 2020 február 28.án lejárt a szerződésem. Azt mondták majd hívnak amint megjön az engedély megint az Államkincstártól. Nos azóta is várom az engedélyt, az Önkormányzaton azt mondták nem tudnak semmit se viszont a megszünő papírjaimat elküldték nekik. Szerintetek várjak még hátha megjön az engedély? Gondoltam már azért nem jön mert most járvány van és miután lecseng mehetek újra. Semmi szerződést nem írtam azóta alá gondolom így fizetést se kapok... Munkaügyiben segélyt se kapok mert 2012 óta az a törvény hogy 360 ledolgozott nap szükséges hozzá, nekem meg csak 227 ledolgozott napom van. Tiszta ideg vagyok. Mit tegyek? 23 éves vagyok



2020. márc. 26. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy gazdag palit...
2020. márc. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eskudj elmentél havi 54 ezerért dolgozni?
2020. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!