Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogi szektorban mennyi pusztít...

Jogi szektorban mennyi pusztítást okozhat a járvány?

Figyelt kérdés
Idén szereznék diplomát de nem vagyok túl bizakodó az álláskeresést illetően. Eleve ítélkezési szünet van, nem a pereskedés most az emberek legnagyobb baja ilyenkor, szóval sok ügyvédi iroda szenvedhet hiányt ügyfelekből, nyilván nem fognak annyi jelöltet keresni. Vállalati szektorban, kis és nagyobb cégeknek is kisebb bajuk is nagyobb most annál, hogy egy frissdiplomást vegyenek fel a jogi részlegükhöz, akit betanítsanak és fizessenek.
2020. márc. 28. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyot.


A jogi szektor viszonylag válságálló.

2020. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sok jóval biztatlak. A Bíróságok határozatlan ideig leállnak. Csak sürgős ügyekkel foglalkoznak.
2020. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt hír, h Kínában valahol megnövekedett a válaszok száma a karantén miatt. Szerintem ez nálunk is esélyes lehet...
2020. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, de én ismerek irodákat, ahol a jelöltek 80%át elkuldték, a masik helyen kenyszerszabi van....ha a gazdasag beall a foldbe, az a jogi szektorra is hatassal lesz.
2020. ápr. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!