Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Homeoffice? Farmas, foreves,...

Homeoffice? Farmas, foreves, avon stb stb stb?!

Figyelt kérdés

vannak ezek az "otthon végezhető munkák"

forever,avon,nuskin,farmasi stb stb....

ezek mire jók? tényleg lehet vele keresni? meglehet előle élni??

aki benne dolgozik miért olyan erőszakosak hogy minél több ember szálljon be és csinálja??



2020. ápr. 1. 00:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%

"Egyre többen keresik", mint ékes példája az ecceri mlm ügynöknek aki most itt is a fórumon random jelleggel az újabb vásárlókat keresi.


Nem kell ahhoz "szekta tag"-nak lenni, hogy lássa ezt az ember. Bőven elég ha látja a környezetében, mert megtalálnak elég sokszor ugyanazzal, anélkül is hogy keresnénk. Ha valóban érdekel a termék, szolgáltatás bármi a vásárló megy a termékért/szolgáltatásért, nem pedig fordítva. :-)

2020. ápr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%
Szia! Én avonnal foglalkozom lassab több, mint 10 éve. Akkoriban még azt sem tudtam, mi az az MLM. Lényegében még anyukám kezdett neki, akkoriban “tukmálta” rá egy ismerős. Mi nem szerveztünk be senkit magunk alá azóta sem, megvan a kialakult klienskör, általában ők vásárolnak csak tőlünk. Nem szoktam random ráírni emberekre, hogy rendeljenek vagy ilyesmi. Ami miatt megéri, hogy 3 nő van a családban és olcsóbban jövünk ki a kedvezményeknek köszönhetően, na meg persze kényelmesebb a dolog. Ugyan én Romániában élek, de elmondhatom, hogy itteni viszonylatban ahhoz, hogy legalább 100.000 forintot keress havonta, legalább 600-700-ra kellene értékesítened. (Amúgy megvalósítható, egyik ismerősömnek van ennyi eladása- és alatta sincs senki).
2020. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!