Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány órát dolgozhatok, diákmun...

Hány órát dolgozhatok, diákmunkában?

Figyelt kérdés

A mekibe mennék, maximum 15:30-tól mindennap tudnék menni hétvégét is be tudom válani,mert nagyon kéne a pénz egyetemre és albérletre...


Tudom beosztás van,nem én döntöm el mikor dolgozok.


De hány órát engedélyeznek.


Persze ha vége a coronának.


2020. ápr. 2. 16:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Diákmunka esetén csak a 15% személyi jövedelemadó terhét kell megfizetned, tehát vagy nem 1200 a bruttód, vagy nem 800-at kapsz kézbe. Utóbbi esetén 1020ft a nettód.
2020. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát január tályán mentem egy mekibe ahol ilyesmiket mondtak. Nekem az màr nagyon rég volt, ritka rossz memóriám van. De örülök hogy vannak ilyen okosak méga földön. Köszönöm a válaszokat.
2020. ápr. 3. 14:27
 13/13 anonim ***** válasza:

En ugy tudom megadjak a mekiben az 1200bruttot, aminel a diaknettoja 1020ft.


Ha a diakszovetkezetnel azt mondtak hogy 1200bruttod 800netto lesz, akkor ott biza dilettansok dolgoznak. Mindenki tudja hogy diakmelobol csak szjat vonnak, ami 15%.



Sztem batran matekozhatsz hogy ugy ahany orat dolgozol egy honapban, annyiszor kb 1000ft kapsz kezbe.

2020. ápr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!