Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ilyenekből meg lehet élni?

Az ilyenekből meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Vannak ezek az onlineworking cégek vagy mik. Forever, DXN meg társai ebből meglehet élni?

2020. ápr. 9. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

MLM???

Jócskán felejtős!


Sz.r, túlárazott cuccokat kell rátukmálni az ismerőseidre...

LEamortizálod a baráti körödet is.. :(

2020. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
ha te vagy a tulajdonos és rengeteg embert be tudsz palizni, hogy ez "milyen jó üzlet" akkor igen.
2020. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki megtalált Téged, az láblógatva megél belőle?

Vagy miért épp ő keres Téged, amikor jól megy az üzlete és nem Te keresed őt a termékért? :-)

2020. ápr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

jah, az ilyen mindig olyan érdekes, hogy amikor van egy olyan termék, ami állítólag jobb és hatékonyabb, mint a boltban kapható nagy márkák, akkor miért nem hallottál még róla, illetve miért mondja, hogy ajánld te is másoknak?


alap esetben én mondjuk tudnék egy tényleg ilyen termékről, hülye lennék másokkal megosztani...azt mondanám, hogy csak én tudom számodra beszerezni...

2020. ápr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Vannak akik ebből élnek, de ezekkel is dolgozni kell hozzá.

2020. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!