Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Waberer's és a Horváth Rudolf...

Waberer's és a Horváth Rudolf kamionos cégnek még mindig aktív a karrier oldala, miért?

Figyelt kérdés
Pont amikor visszahívta flottáit a Wabi én hívtam őket, nem vették fel, küldtem jelentkezést is, semmi válasz, érthető okokból, de akkor miért lehet még jelentkezni? Úgy sem kell már soför, még a Volán is tömve van. Ja igen, náluk is aktív még a karrier oldal.. 1-2 évig úgy sem lesz szükség új emberekre, ismét kihalásos alapon mennek majd ezek a szakmák.
2020. ápr. 12. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A lottószámokat is tudod?
2020. ápr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem. De az érezhető, hogy a szállítmányozásnak hónapokra kampó.
2020. ápr. 13. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik cég rá bolt kenyszerülve, hogy bákit, akinek jogsija van felvegyen. Meg azokat us akiknek az IQ-ja egy marék lepkével vetekszik.....

Fordult a kocka és talán ezeket a nyomorultakat, akik teher a cégnek, és a tásadalomnak is azokat letudják cserélni....

2020. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Már csak az a kérdés, hogy a tapasztalat felér e magasabb "iq"-val.


Lehet még a végén diplomás szakma lesz. ;)

2020. ápr. 14. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

egyrészt elküldött egy csomó sofőrt a waberers (még ha külföldieket akkor is majdnem a sofőrök fele), és akiket most dolgoztat azokat kevesebb pénzért, gondolhatod hányan felmondtak. Vannak most is jól fizető kamionos cégek akiknek ugyan úgy vagy több munkájuk van, aki leleményes az elmegy oda és nem dől be ezeknek a tetűládáknak.


A rudival nem tudom mi van, de pl a Lerton is leállt most.

2020. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen-igen. Siló volt a cél, ők is mondták, hogy most nem tudok menni.
2020. ápr. 15. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz hogy a Wabi kevesebbért dolgoztat... Ne írkálj valótlanságokat...
2020. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!