Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki elvesztette most a munkájá...

Aki elvesztette most a munkáját, az ha komolyan veszi Palkovicsot miszerint menjen el programozonak, miből fog élni, amíg megtanulja? Ugy tudom az több év tanulás, a munkanélkuli segély meg csak 3 honap. Vagy van utána átképzési segély is,

Figyelt kérdés
vagy egyéb hasonlo, amiből fenn tud tartani egy lakást rezsit étkezést stb-t?
2020. ápr. 13. 23:37
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
16%
Diákhitel van.
2020. ápr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
A focisták kapnak segélyt szegénykék, mert jajj de nehéz most a helyzetük a milliós fizetésükkel, az átlagember meg le van xarva, oldja meg, haljon éhen, vegyen fel hitelt, menjen el közmunkás rabszolgának. Üdvözöllek a fidess világában.
2020. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%
Tök reális, hogy például egy pincér elmegy programozónak. Nagy zseni ez a Palkovics.
2020. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
71%

Már a vírushelyzet előtt szinte lehetetlen volt programozóként elhelyezkednie annak, akik átképezte magát. Abba kellene már hagyni a szakma reklámozását.


Kérdező amúgy mindenben egyetértek azzal, amit írsz.

2020. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
70%

4:

Attól függ kinek. Nem hinném, hogy aki mondjuk vegyészmérnökként elvégzett egy gyorstalpalót erős önképzésdel társítva, az ne tudott volna programozóként elhelyezkedni. De az is eltudott, akinek nem volt más diplomája sem, de megvoltak a képességei. Azok nem tudtak, akik nem véletlenül lettek mondjuk gyári összeszerelő munkások. Nem feltétel a diploma, de ettől még nem mindenki alkalmas programozónak. Ahogy egyébként én meg szakácsnak vagy ipari alpinistának lennék alkalmatlan.

2020. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
85%

# 5



Én is átképeztem magam, vért izzadtam 1,5 éven át, így is hatalmas mákkal, fészes csoport segítségével találtam szürke melót, mert hatalmas motivációt véltek felfedezni bennem (akkora azért nincs).


Ismerősöm diplomás, okos és szorgalmas srác, anno infóból emeltezett, majd kb az én tanulásommal párhuzamosan autodidakta tanult, majd bootcamp, majd autodidakta. Most úgy néz ki, hogy automata tesztelésre sikerül neki.

Persze az én melóm is csak részben fejlesztői ám.


2019-ben már brutál nehéz átképzettként elhelyezkedni programozásban.

2020. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
ugy érted az tud elhelezkedni aki érettségi után nappalin végzi el?
2020. ápr. 14. 13:00
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legfőképp bizony, ők.
2020. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
33%
Az tud elhelyezkedni, aki ért hozzá.
2020. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
80%

Aki itt állítja hogy jajj el lehet ezzel helyezkedni, az átképezte magát munka mellett?

Vagy úgy osztja az észt, hogy fogalma sincs az egészről??

2020. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!