Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki az Avis-nál...

Van itt olyan aki az Avis-nál dolgozik? Kiket (milyen munkakört) érint elsősorban a leépítés?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy 400 embert elküldenek. Fűnyíró elv szerint minden osztályon leépítést alkalmaznak vagy területenként változik az elküldött emberek aránya?


Akár ki is vonulhat az Avis Magyarországról?


2020. ápr. 16. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Már nem dolgozom ott, de azért van sok ismerősöm. Teljesen szerintem egyik osztály sem úszta meg, van olyan, amelyet kompletten leépítettek, illetve a különböző vezetői szinteken is százalékosan arányos leépítés volt. Kivonulásról azért szerintem nincs szó, egy ekkora központot költöztetni drága móka. Valamint fontos kiemelni, hogy ez csak a szolgáltatóközpontról szól, a magyar Avis ebben nem érintett.
2020. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!