Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szerezhetnék pénzt 16...

Honnan szerezhetnék pénzt 16 évesen?

Figyelt kérdés
Teljes szívemből szeretem a rap zenét és szeretném elsajátitani az Instrumental készítesz funkcióit is. De nem számítógépe nincs. Van valamilyen módszer ahol lehet pénzt szerezni online vagy akármi? Pályázatot adnak ennyi évesen? Kérlek segítsetek.

#pénz #rap #csóró.
2020. ápr. 19. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Cidaida
2020. ápr. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
diák munkának hívják, vannak hozzá közvetítők.
2020. ápr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Eladod, ami nem kell, megszorult (pl függő) arcoktól olcsón megveszed, ami másoknak, akiknek lehet rá pénzük, biztosan kell, és türelmesen eladogatod közepesnél jobb haszonnal. Ha értesz ehhez-ahhoz, és van olyan, ami neked könnyen és gyorsan megy, mások meg bele se kezdenének, vállalhatsz random fusikat is, csak gondoskodj róla, hogy tudják rólad, és hogy jó híred menjen! 16 évesen valószínű senki nem piszkál azzal, hogy vállalkoznod kéne.
2020. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, meg a rövid út: küldj egy darabkát a legjobb teljesítményedből pl. nekem, és megmondom, hogy jó ötlet-e kezdetnek keresned valakit, aki majd zenél, meg idővel talán hagy a cucca elé ülni, míg ő csak vígan sörözget... :) Nyilván pénzre akkor is szükség lesz, de nem halasztottuk az alkotómunkát. Btw huszonéve én is így kezdtem, nekem főleg a diákmunka hozott áttörést, meg persze egy-két jó szabály betartása, hogy ne csak a por lepje a cuccot.
2020. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat skacok.

Hát második válaszoló még tudtommal karantén van nem igazán tudnék találni ilyenkor melót

Hát régi holmijaimat el tudnám adni igazából ez jó ötlet

2020. ápr. 19. 10:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Lépj be a fidelitászba ha ingyen pénz kell. Bár nehéz mert egyre belterjesebb banda.
2020. ápr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok:

Majd idővel megtanulod, ha valamit el akarsz érni akkor ahhoz munkát kell végezned. Legyen az akár szellemi vagy fizikai.

2020. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érti hogy dolgozni kéne hozzá, de most konkrétan nincsen munka, még pesten sem.
2020. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aki nem hajt rá, hogy legyen valamije, az marad egy helyben, ennyi a biztos. Az már nem annyira biztos, hogy nem lehet melót találni. Lehet, hogy lesz bőven időd fejleszteni az öneladó módszeredet, mire leesik valami, de ugye legalább fejlődik a módszered.
2020. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jah amugy neten nézek melólat eddig sikertelenül

Most az eggyik spanomnak akarok cikkeket írni az oldalára hátha az is profitál valamit és közbe tanulok programozni.

2020. ápr. 19. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!