Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spar árufeltöltés? Tapasztalatok?

Spar árufeltöltés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és júniustól szeretnék egész nyáron a sparban dolgozni, 3 hónapot. Ha volt részed benne, mit tapasztaltál? Megéri és emberi munka? Azt hallottam havi szépkártyát is kapnak, és 3 hónap után kapnak hűségpénzt, vagy ez hogy működik?

2020. ápr. 19. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most rúgtak ki 900 embert. A 18 éven aluliakat amúgy se szeretik alkalmazni.
2020. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden bolti munka teljesen ugyanolyan. Szervezését tekintve az Aldi meg a Lidl kicsit más. De ezen kívül nincs különbség. Az árut rakod át A pontból B pontba: vagy raktárból polcra vagy a kassza egyik oldaláról a másikra.


Valóban most rúgtak ki rengeteg embert. Szerintem a diákok ezen a nyáron nem fognak tudni elhelyezkedni, mert a szakképzett munkaerő is utcára került.


Szép kártyát és jutalmat pedig diák soha nem kap, felnőtt is általában csak a próbaidő letelte után.

2020. ápr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Pedig szerintem pont hogy diákot fognak felvenni, mert utánuk nem kell járulékot fizetni. A diákszövetkezetek kiállítják a számlát az elvégzett munkaórák után, ezt kifizetik és nincs több dolguk vele. A bérszámfejtés, toborzás stb a diákszövetkezetek csinálják.
2020. ápr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Én gyakorlaton voltam intersparban, de csak heti egy nap egy iskolaeven át. Mi kaptunk szép kártyát, a fizetés átlagos volt. A munka unalmas, monoton, egész nap be vagy zárva, viszont ha jofej kollégákat/fonokoket kapsz akkor el lehet viselni.
2020. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem ez volt az első állásom még 5 éve, nem ajánlom senkinek. Szarért-hugyért dolgozol egész nap, a kamionról pakolod le az árut a hidegben (mondjuk ez nyáron nem probléma).
2020. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nyárra még elmegy, de amúgy lélekölő, monoton meló, szar fizetésért
2020. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelenleg ennel a cegnel vagyok. Valtani fogok, rabszolga hajcsarok hugyert szarert.
2020. máj. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most nem fizet extra sz@rul már (2023.),persze sokat sem, de nyilván nem fog diplomás bért adni sosem. Tesóm árufeltöltő fővárosiban és bruttó 380 ezret kap + fizetik bérletét, ami 9500 Ft (vagyis a kb 80 - 85%-át),vásárolni 15%-kal kevesebbért tud meg ilyenek. Szóval ő nem panaszkodik.
2023. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!