Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet hogy az osztrák...

Hogy lehet hogy az osztrák munkaadó hibazik es minuszba teszi a kartyam?

Figyelt kérdés

Szezon munkaba dolgoztam ausztriaba

Az utolso honapba megkaptam a szezon penzt

Majd ra ket hetre megkaptam megegyszer ugy gondoltuk hogy ez az a dupla amirol mondenki beszel igy hat levettuk es elkoltottuk

Majd egy honap mulva a kartyam 2000 euro miniszba ment mert a munkaltato hibazott es visszautalta maganak a masodszor kifozetett fizetest


2020. ápr. 21. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hogy lehet? Adminisztratív hiba, ritkán, de megesik. A rosszul utalt pénzt a bank visszaigazíthatja.


Legközelebb informálódjatok.

2020. ápr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De egy honap mulva ? Ugy hogy semmilyen ertesitest nem kaptunk ??
2020. ápr. 21. 15:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy hogyan vehet le penzt az en szamlamrol ugy hogy semmi koze hozza
2020. ápr. 21. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgyhogy ő volt a küldő és ha jelzi, hogy rossz helyre ment akkor visszafordíthatja, azért egy hónap, mert kb ennyi is az átfutási ideje. Érdemes lett volna megkérdezni, hogy ez az a pénz-e vagy csak félrement. Nem is köteles értesíteni mivel gondolom munkabérként utalta.
2020. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A párom lartyajarol meg nem vette vissza .

Ha elotte megszuntetem a kartyat azzal megoldom a helyzetet ?

2020. ápr. 21. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. A bankkártya csak hozzáférést ad a bankszámlához és a pénzt a számlára küldik, a számlán van rajta.


De ha még a számlát megszünteted, akkor is megtaláltak volna a behajtók. :^)

2020. ápr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De most bocsi. Nem járt neked ezek szerint a pénz és vissza vette ezen problémázol. Lehet a tesódnak járt ezért nem vette vissza. Nem értem mi a gond.
2020. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A számlát akarom megszüntetni
2020. ápr. 21. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!