Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy grafikus?

Mennyit keres egy grafikus?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 23. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Tobbet, mint egy gyogytornasz ( https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f.. de kevesebbet, mint egy "sikeresebb vállalkozó fényképész" ( https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f.. :D


Engem az erdekelne, hogy egy gyengebb teljesitmenyu berkommentelo mennyit kereshet. ;D

2020. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Minden grafikus pontosan 123456Ft-ot keres. Természetesen nettóban. A grafikus bértábla szerint.
2020. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Ezt a kérdést múltkor már feltették, ha jól látom, itt van a lap alján, görgess le.

Sajnos a kreatív ipar (is) most határozatlan időre fel van függesztve, és senki nem tudja, mikor fog talpra állni. Ahogyan azt sem, miben fognak változni a számok a COVID lecsengése után, mert borítékolható, hogy semmi vagy csak nagyon kevés dolog fog ugyanúgy működni, mint azelőtt.

2020. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

Hát erre nincs konkrét szám.

Vannak a szerencsések és/vagy ügyesek akiknek sok bejön.

Vannak akiknek csak időszakos megrendeleseik vannak, nekik az egyik hónap jó a másik hónap meg nem jó.

Vannak akik fix beren vannak, hat sztem az eleg szerényke lehet.

Egyebkent ez a szakma se egy eletbiztositas, mert kreatív és fiatal emberek kellenek bele.

2020. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
A grafikusok 90%-a home officeba dolgozott eddig is, mi ez a sületlenség, hogy fel van függesztve? Dehogy van
2020. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: attól, h egy munka home office-ban is végezhető, még nem jelenti azt, hogy van megrendelés is. Attól, hogy otthon dolgozol, a megrendelőidnek még nem lesz pénze, mert ők is a piacból élnek, ami most nincs. Őszintén örülök, hogy neked jól megy, de a többség nem ilyen szerencsés a szakmában. Vagy szerinted most a közelgő nyári vakáció miatt zárnak be sorra a nyomdák? Mit nem lehet nem érteni azon, h a kreatív ipar fizetőképes ügyfelek híján most fel lett függesztve? Nem értem, miért kell egyértelmű tényekből is vitát generálni...
2020. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%

Itt egyedül te generálsz vitát. A városban egy nyomda sem zárt be (miért is tenné?), az ügyfeleknek ugyanúgy van pénze, hisz nem mindenko a vendéglátásban dolgozik, nagyon kevés embert érint az, h nem dolgozhat ugyanúgy. Jah és tele a grafikust keresek csoport megrendelésekkel.


Minek gerjesztenk a kamu vitát?

2020. ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A grafikust keresek,az egy facebook csoport?
2020. ápr. 23. 22:08
 9/13 anonim ***** válasza:

#7: a grafikust keresek fb-csoportban nem vagyok benne (mellékes, hogy nekem nem ad ki találati eredményt, ha így keresek rá, de hiszek neked). A grafikus munkákat szoktam figyelni, ott vannak naponta új bejegyzések, de még mindig inkább keresnek, mint kínálnak munkát. Beesik 1-2 naponta kérés, sőt mintha lett volna egy állásajánlat is, de közel sem annyi, mint 1 hónapja.

Igen, voltak nyomdák, amik bezártak. Ismeretségi körömben is. Többről valóban csak hallottam, olvastam, de egyről biztosan tudok. Voltam is bent, láttam is, hogy megrendelés hiányában áll az üzem. Ezen nem veszünk össze, mert mintha azt az állításomat próbálnád meghazudtolni, hogy az ég kék.

A Profession-ön jelenleg 5, azaz öt grafikus állás van, ebből 2 ugyanahhoz a nyomdához köthető, ami már év eleje óta hirdeti magát, szóval így marad 3. Márciusban minden héten 25-30 állás volt csak ebben az 1 poziban (+ DTP operátor stb.). Onnan tudom, hogy akkor aktívan jelentkeztem grafikus pozíciókra, a kijárási korlátozást megelőző héten egy nap több interjúm is volt, egyikről mentem a másikra, biztatóak voltak az előjelek.

Kreanodon sincs semmi aktivitás megrendelői oldalról, a kijárási korlátozás óta csak 1 grafikusoknak szánt pályázat született.

Nem csak a vendéglátóipart érintette a koronavírus.

A koronavírus miatt sokan elveszítették most a munkájukat. Ha az emberek nem dolgoznak, nem lesz pénzük, nem fizetnek, míg a piac a fizetőképes emberekre épít. Sajnos 1-2 mondatodból erősen az érződik, hogy troll vagy, és csak a figyelemre vágysz, ezért sem szeretném ezt részletesebben elmagyarázni. Köszönöm megértésedet.

2020. ápr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem ez a csoport neve, nem raktam idézőjelben, hogy ez lenne. Grafikus munkak vagy vmi ilyen neven megtalálod, nem keresem meg most, Te nem a szakmában dolgozol, az biztos. Nem zárt be semmi. Most meg az is grafikusnak állt, aki nem ért hozzá
2020. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!