Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BME vagy ELTE MSc frissdiplomá...

BME vagy ELTE MSc frissdiplomás programozó mekkora fizetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Sok dologtól függ, de mi az amit átlagosnak, nem kirívónak gondoltok? Nettó és Budapest érdekel elsősorban.

2020. ápr. 23. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nettó 400. De egyébként nem diploma függő, hanem programozási nyelv illetve az adott cég piaca ahová fejleszt. Ezt a kb nettó 400at három Budapesti főként webfejlesztéssel, de egyéb informatikai szolgaltasassal foglalkozó cégről is tudom. Legalábbis nálunk, meg másik két ismerősömnel a cég ennyit ajánlott kb. Szerintem ez reális, ez alatt nem érdemes fejlesztői állást elvállalni.
2020. ápr. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Inkabb 300 nettot mondanek most:

- epp valsag van, keves helyen keresnek uj embert, sok helyrol kuldenek el (meg IT-ban is elofordulhat az utobbi)

- az Msc nem feltetetlenul jelent valos (munka)tapasztalatot, marpedig anelkul az csak egy papir meg.

2020. ápr. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is inkább nettó 300at mondanék, főleg ha kevés a szakmai tapasztalod. Az átlag kb ennyivel kezd. Persze ez nem azt jelenti, hogy nem lehet megfogni egy netto 400at. (ált. ez a junior bértábla teteje). Nekem is sikerült.
2020. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem figyeltem, hogy MSc. A harmadik válasz BScre vonatkozik, bocsi.
2020. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
65%

[link]


BME: mérnökinformatikus

ELTE: programtervező informatikus

2020. ápr. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nettó 250 max

Mindent tanulnak ott, csak nem a szakmát. És ezt több olyan ismerősöm megerősítette, aki ezeken az egyetemeken volt mérnökinformatikus/vagy hasonló hallgató, és a gyakornoki állás, az élet, hupsz, teljesen más volt, mint a tanulmányok

2020. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

"Nettó 250 max"

Most nem azért, hogy kötözködjek, de én csak olyat ismerek, aki efölött kezdett.

Ha Msc-ről beszélünk, akkor a 300 ezer nettó simán meg van. Amúgy a bankoktól simán lehet többet is kérni, szóval területfüggő.

Illetve ez elég gyorsan tud nőni. Tudok munkát, ahol 3 év tapasztalattal már adnak 1.5 millió nettót is.

2020. máj. 7. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!