Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » “Szakképzetlen” autószerelők...

“Szakképzetlen” autószerelők ti hogy keztétek el a szerelést? Ebbe is dolgoztok vagy csak főállás mellett nyomjátok?

Figyelt kérdés
Érdekelt és csak neki álltatok lesz ami lesz alapon?
2020. ápr. 26. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor nyomom, amikor elromlik a kocsim. Hogyan kezdtem? Vettem egy öreg kocsit, na azon aztán lehetett tanulni. Hozzáteszem, hogy átlag feletti érzékem van a mechanikai és elektronikai kütyükhöz, soha nem tanultam hivatalosan, de mindent megszerelek, ami gazdaságosan javítható.
2020. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehogy neki álljál autót szerelni atyaég na ezért vannak kóklerek a piacon meg mekk elekek. Ki ne váltsd az ipart komolyan mondom ezért tartok én már a mai szakmunkáktól mert az árát megkérik szakmaisag meg semmi. Az kevés ha vkinek van érzéke hozzá. Én is jól tudok főzni de attól nem megyek szakácsnak. Neki álltok? Na az én autómnak állnál neki:( végezd el a sulit s kiméld meg az autótulajdonosokat a kóklerségtől légszíves. :( ismijeim szívják sorba meg a mekk elekek miatt a dolgokat.
2020. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

???


Egy szóval nem mondtam, hogy csinálni akarom

2020. ápr. 27. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!