Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tűzoltóknál testesebb...

A tűzoltóknál testesebb emberek is vannak vagy csak sportosabb testalakúak?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 26. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Többször jártam már tűzoltóságon, mivel van egy ismerősünk ott, egy testesebb tűzoltóval sem találkoztam. :)

És innen tudom, hogy rendszeres testmozgás van nekik beépítve a napi rendbe. Szóval elég jól fizikailag nap, mint nap karban kell magukat tartani. Nem hiszem, hogy amit egy tűzoltónak sokszor fizikailag el kell tudni bírni, meg kell tudni oldani, azt egy túlsúlyos ember meg tudná oldani. Persze, biztos van olyan, akin vannak plusz kilók, de nem hiszem, hogy a szó szoros értelmében elhízott tűzoltók lennének bárhol is. De ki tudja?:)

2020. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 15 éves vagyok 170cm kb és 96kg. Tűzoltónak szeretnék menni tovább, szerintetek felvesznek?
2020. ápr. 26. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Ketlem hogy a fizikai teszteken megfelelnel. Pl futas.
2020. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 -remete- válasza:
8 perc alatt kell futni 2km pl.
2020. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!