Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevállaljam ezt a munkát...

Bevállaljam ezt a munkát ennyi pénzért, vagy inkább írjam meg őszintén a véleményemet neki?

Figyelt kérdés
Egy 37 éves nő, aki nem mellesleg a kolléganőm, a mai nap beharangozta, hogy füvet kéne nyírni nála. A terület konkrétan akkora, mint egy fél focipálya. 2000 ft-ot akar adni. Ha fel mer hívni, én szószerint ezt fogom mondani neki: "Nézd én nem akarok tiszteletlen megjegyzést tenni 24 évesen, de most kíméletlenül őszinte leszek. 2000 Ft-ért a tökömet sem verik ki. Szóval keress másik balekot!" Ez nagyon bántó szöveg? Elegem van már az ilyen munkákból. Mindig engem találnak meg ilyenekkel.

#munka #nő #kolegina
2020. máj. 4. 15:53
1 2
 1/15 anonim válasza:
91%
Ahogy gondolod, de mondjuk normálisan is el lehet mondani, hogy jó napot ennyiért nem vállalom.
2020. máj. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
73%

Nem annyira értem a kategória választást.

De ettől még igazad van.

2000 forintért ő le sem szophatna engem.

Keressen 1 hajléktalant, akinek kannás borra kell a pénz, az meg csinálja!

F

2020. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
80%
Normális stílusban mondd el hogy nem vállalod. Azért azzal legyél tisztában, hogy egy nővel így nem beszélünk, idősebb is mint te, illetve mivel kollégák vagytok, így együtt kellene dolgoznotok továbbra is.
2020. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
77%
Kérdés rá vagy-e szorulva ekkora összegre, ha nem, akkor ne vállald be és mondd meg neki, hogy szerinted ez nem reális összeg, amit cserébe adni akarna. Ilyen durva szövegre, amit írtál viszont semmi szükség! Vagy azért kérdezed, mert közelebb akarsz hozzá kerülni, bejön neked, mint nő?
2020. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Kolleganőd ajanlotta ezt neked,vagy Te eröszakoskodtal hogy füvet nyírsz?
2020. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
40%
5000 + szex és akk benne vagy. Alkudozni szabad, főnököm ;)
2020. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Megmondhatod neki hogy ez így nem jó, de ne ilyen tahó módon. Normálisan próbáld neki , hátha megérti.

Egyébként ha 2-3 óra alatt végzel vele, az nem olyan rossz munkabér. De itt nem is az lenne a lényeg hanem egy kis kollagalitásból segítség.

Régebben ingyen is segíttettünk egymásnak sok apróságot.

2020. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 (:Puszedli :) válasza:
90%
Mond meg neki ne bunkó módjára h ez nem reális ár és ennyi pénzért nem vállalod el.
2020. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Inkább azt mondanám, hogy bocs nem érek rá, van más dolgod. Nem kell alpárinak lenni. Vagy ha mégis megcsinálnád, akkor mondd, hogy x összegért levágod, kevesebbért keressen mást.
2020. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Felétek így beszélnek egymással a munkatársak?
2020. máj. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!