Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet ma egy...

Mennyit kereshet ma egy sikeres vállalkozó festő?

Figyelt kérdés
Vállalkozóként mennyit lehet keresni festőként ? (Most elsősorban arra gondolok ha egyedül dolgozik ), mennyi lehet a netto megtakarítása egy évben ? Hány évig lehet ezt csinálni? Nem lehet kikészülni a monotonitásban ? És fizikailag ?

2020. máj. 4. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Picasso?
2020. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit akar.
2020. máj. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szobafestő :)
2020. máj. 5. 08:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Továbbra is várom a válaszokat, remélem valaki tud jobb rálátást adni erre a területre!
2020. máj. 6. 18:08
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
És mi alapján döntöd el, hogy festő leszel vagy fényképész?
2020. máj. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a víruspánik mennyire változtatott a szituáción, de fél éve 2,5 nap munkáért 180 000 forintot fizettem a fővárosban egy festőnek.

3 hetet kellett várnom, fullon volt munkával.


Nem lesz népszerű a válaszom, mert sokaknak “fáj” (nekem szerencsére nem): 1,5 millió forintot gond nélkül “összefestegetnek” egy hónapban.

2020. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyiert vallal munkat, van e eleg munkaja, hany ember dolgozik neki.

Embert nehez talani de ha valaki megis talal jo szakembereket akkor a hatar a csillagos eg. Lehet akar tobb brigad brigadvezetokkel egyutt, stb.

Egyedul napi brutto 30.000et szerintem meg lehet keresni vallalkozokent

2020. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"1,5 millió forintot gond nélkül “összefestegetnek” egy hónapban"


- adó, járulékok, eszközök, benzin, munkatársak, etc. és akkor éri ezt el, ha van ügyfélköre, körbeajánlása, jó marketingje.


De persze, jah, azért lehet vele dolgozni, nyilván, annak, aki talpraesett.

2020. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Abból kár kiindulni, hogy ki mennyit fizetett ki egy lakás kifestetéséért. A legtöbb megrendelőnek fogalma sincs a vállalkozóra rakott teherhekről. Jól hangzik, hogy 3 nap munkáért 200e, de ez mögött ott van, hogy télen alig van munkájuk, anyagbeszerzésre napok mennek el. Munkafelmérésekre kell járni, nem mindig fizetnek ki. Autó kötelező hozzá, legalább egy VW transporter. Ha a kocsi szervizben van kiesés, nem tudsz nélküle dolgozni. Betegállomány nincsen, ha EV vagy. Nyári szabid nincsen.



A festékek, anyagok károsíthatják a tüdődet, főleg a csiszolt gipszpor. A létrázás rongálja a lábat. Szerintem max 40-50 éves korig lehet bírni, utána vagy csak főnökként vagy karbantartó festőként.


Az, hogy mennyit keresel rajtad múlik, vagy nagyon minőségi munkát csinálsz és kevesebbet vállalsz többért. Vagy többet vállalsz, kevésbé minőségi kivitelben, és csak a négyzetméterre mész rá.

2020. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!