Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan gazdagodjak meg?

Hogyan gazdagodjak meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok szóval még előttem az élet nagy része. Még jövőre fejezem be a gimnáziumot, aztán természetesen egyetem ha minden jól megy. Csak a pálya amit választottam nem igen fizet busásan, szóval ezen filózom. Már kb 4-5 éve foglalkoztat a kérdés és ezidő alatt egyszer sem fordultam el az ötlettől vagy tettem fel magamnak azt a választ, hogy "hagyom az egészet" és nem volt olyan nap sem, hogy ne gondolkoztam volna ezen. Persze állandóan olvasok utána, hogy mit, merre, hogyan de konkrétan az elejére vagyok kíváncsi, hogy hogy kezdj neki. Csak simán spóroljak és majd ha elegendó összegem van tegyem be bankba vagy a tőzsdére? Esetleg ha valaki olyanis írna akinek önerőből sikerült, nagyon szívesen meghallgatnám. A negatív, flegma kommentekkel és azzal, hogy legyél politikus, tanulj sokat stb... kérlek kíméljetek, de ettől elfordulva persze mindenki javaslatát szívesen olvasgatnám. És még így megjegyezve, én a gazdagság alatt azt értem, hogy nem kell aggódnom az anyagi hátterem miatt, kigondolom hogy mit szeretnék és legyen annyi pénzem, hogy csettintésre is ki tudjam fizetni minden hátulütő nélkül, és mindíg legyen mögöttem egy elég jól kinéző, biztonságérzetet adó összeg.

2020. máj. 6. 16:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
52%
Találd el lottón azokat a számokat amiket kihúznak.
2020. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
66%
Mindenkinek ez az álma, de keveseknek adatik meg. Akkor lennél gazdag, ha feltalálnál valamit, ami sok ember életére hatással van. Vagy bármi olyat csinálnál, ami sok embert érint. Például főszereplő egy világhírű filmben, olyan könyvet írnál, amit a világon mindenhol vennének, mint a Harry Pottert. Kifejlesztenél valami gyógyszert. Attól mert egyetemet végzel, gazdag nem leszel, legfeljebb középosztálybeli. Nekik sem kell a számla miatt aggódni, de nem gazdagok.
2020. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
17%

A tozsde olyan mint a kaszino, piros v fekete, csak nagyobb attettel. Reddit wallstreetbetsen talalsz par nyertest es sok vesztest :)


Amugy egyszeru a valasz, kezz el dolgozni, dolgozz tobbet, meg tobbet, valts, meg tobbet, valts, meg tobbet.


Vagy legyel youtuber, a korodba mindenki ugyis azt favorizalja...

2020. máj. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%

Így, hogy nem írtál konkrét összeget, hogy mit értesz gazdag alatt nehezebb megmondani. Nem mindegy, hogy csettintésre egy luxus yachtot akarsz vagy átlagos dolgokat.

Mert egy átlagos gazdagságot bárki elérhet, csak tenni kell érte. Tanulj olyat, ami piacképes valamennyire és persze érdekel is, mert akkor leszel jó benne. Utána meg dolgozni minél többet és feljebb kerülni a ranglétrán vagy csak saját vállalkozást indítani.

Meg nem árt hosszú távon gondolkozni, pl. nem elszórni hülyeségekre minden pénzed most fiatalon, hanem inkább elkezdeni befektetni amid van már most.

2020. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

#1 kösz, segítesz?

#2 Igen nagyjából mindenki erre gondol, hogy milyen jó lenne csak éppen elég kevesen tesznek is érte valamit. Én hajlandó lennék érte tenni, ha tudnám hogyan kezdjek neki. Nem jó, könyvíráshoz sem érzékem, sem szókincsem. Írtam is, hogy hagyjatok a tanulásos dumával mert az nem elég.

#3 youtuber mi?!.... Kössz az ötletet de inkább kihagyom.


Köszönöm az ötleteket, de ezzekkel még semmit nem kaptam :/

2020. máj. 6. 16:44
 6/47 anonim ***** válasza:
27%
Akkor így jártál.
2020. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
33%
Tölts ki helyesen egy lottót
2020. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
78%

Első körben olvass Kiyosaki-könyveket!


[link]


A tőzsde jó ötlet. (#3 Véletlenül sem olyan, mint a kaszinó) Ellenben, jó sok tanulással és gyakorlással jár. Mint minden, ami jó pénzt hoz.


A network marketing is jó ötlet. (Kiyosaki: Üzleti iskola) Különösen azért jó, mert kockázatmentesen, előzetesen befektetett tőke nélkül tudsz vagyont építeni a segítségével.

2020. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
#8 Nagyon szépen köszönöm :D bele is kukkantok nemsokára. Esetleg személyes tapasztalatod volt már?
2020. máj. 6. 17:53
 10/47 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm szépen. Igazából inkább az első mármint "csettintésre egy luxus yacth-ot". Igyekszem minnél többet tenni ezügyben. A saját vállalkozásról olvastam, (gondolom abba is bele lehet tanulni hogyan vezessem) de nem hiszem, hogy jól tudnám irányítani. De ehhez végképp semmi gondolatom nincs.
2020. máj. 6. 18:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!