Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ment ki valaki orvosként...

Ment ki valaki orvosként dolgozni Németországba/Ausztriába orvosközvetítő cégen keresztül?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tényleg annyira jók-e, mint állítják (pl.: ingyen van az egész a nyelvoktatást is beleértve, amivel 1 év alatt felkészítenek a német munkavállalásra). Valamint szívesen fogadnék beszámolókat arról is, hogy milyen kint élni és dolgozni.:)

2020. máj. 7. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%

Persze, sokan de nem érnek rá válaszolni neked, mert Németországban heti 70-80 órában tolják.


Maradj itthon!


... ha meg megetneked van akkor a Skandináv országok vagy Svájc

2020. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért elég biztos forrásokból tudom, hogy itthon sem dolgoznak kevesebbet, csak a német kollégáik fizetésének töredékéért;) és nem mondtam egy szóval sem, hogy mindenképp megyek, csak felmérem a lehetőségeket:)
2020. máj. 10. 19:12
 3/12 chess01 ***** válasza:
13%
Elsőnek végezd el az orvosit. 🤣
2020. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A végzős évem következik, mi a probléma?:'D azért 6.évben nem hinném hogy korai lenne elkezdenem azzal foglalkozni, hogy hol akarok majd dolgozni
2020. máj. 26. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En 3B-vel jottem ki 6 honapja. Elotte masfel evig tanultam naluk nemetul teljesen ingyen, sajat magantanarral, nulla nemet nyelvtudasrol indulva. Nyelvvizsgat (B2 es C1), allasinterjura valo kiutazast, szallast, taxit, mindent fizettek. Nekem konkretan 0 Forint raforditassal jart az egesz. Jelenleg München mellett vagyok radiologian. Heti 42,5 ora munkaido szigoruan, tulorat percre pontosan vezeti a chipes rendszer. Ha osszejon a 8 tulora, szabadnapkent megkapod. Fizetes kezdokent, ugyeletek nelkul 2700-2800€. Osszessegeben nagyon tudom ajanlani oket, nekem csak pozitiv tapasztalatom Volt veluk. :)
2020. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja es en 6. ev masodik feleveben kezdtem a nemetet, szoval idoben vagy teljesen :D
2020. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szuperül hangzik!:) A 3B-vel beszéltem már én is, nagyon szimpatikusnak tűntek. Engem is a radiológia érdekelne, de azt mondták, hogy azzal sokkal nehezebb kikerülni, munkát találni. Mi a tapasztalatod róla, tetszik kint a radi?:)
2020. máj. 27. 16:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban azert mondjak ezt a radiologiarol, mivel ez az egyik legnepszerubb szakirany Nemetorszagban, igy persze nehezebb melo nekik ilyen poziciot talalni, idoben nekik sokkal jobban megeri belre, sebeszetre, anesztre stb. kozvetiteni az embereket, mert ilyen allasok kvazi minden bokorban vannak :D Szoval ragaszkodj mindenkepp radihoz es majd ok megoldjak, ez a dolguk. Amugy elegge korhaz fuggo, nekem nagyon jo dolgom, szerencsere nem kell megszakadni, de van ismerosom mas varosban, ahol folyamatos a tulora. De elsore szerintem orulj barmilyen lehetosegnek, maximum kesobb valtasz korhazat. Ha mar a szakkepzesi rendszerben vagy, ugy sokkal konnyebb mozogni az orszagon belul.
2020. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok orvos, ajánlom fogj neki a nyelnvnek már elöbb, én úgy csináltam,hogy meghalgattam naponta 1, 30 perces Pimsleur anyagot, 90 van összesen, az a kezdetnek jó, és 3 hónap alatt tudsz valamennyire németűl, napi félóra ráfordítással...de halgathatsz 2 anyagot is egy nap és akkor fele annyi...én diablóról szedtem le annak idején...
2020. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12%
A kérdező csak arra nem gondol, hogy a nagyszuleit itthon hagyja, és ha az osztalytarsai mind úgy tervezik az életüket mint ő, akkor bizony a nagyít nem lesz aki meggyogyitsa...
2021. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!