Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Múlt hétfőn volt telefonos...

Múlt hétfőn volt telefonos interjúm. Azt mondták mindenképp értesítenek. Viszont azóta is sehol semmi. Fognak még egyáltalán? Bár egy ismerős is beadta hasonló végzettséggel. Őt még interjúra se hívták fel.

Figyelt kérdés
2020. máj. 7. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Vírus, leépítések, megszűnő melóhelyek,...mit vársz?


Nem kellesz.

2020. máj. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokadjára meghirdetett állami hely. Nem kell egyből bunkónak lenni. :) Nyilván ha nem akarnának senki felvenni nem hívnak interjúra.
2020. máj. 8. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Én tavaly február és május között kerestem munkát. 5 (!) olyan hely volt ahol azt mondták, h mindenképpen értesítenek. Na azóta is várom azokat az értesítésiteseket 😂 😂 😂 😂

Ha megtortenik egy interjú, tok mindegy, hogy mit mondanak lépj tovább azonnal és ne állj le a kereséssel. Biztos lehetsz abban, h amit neked mondanak a többinek is ugyanúgy el fogjak mondani. Általában csak azt értesítik sajnos, akit valóban fel fognak venni, a többivel meg úgy vannak, hogy pár hét után úgyis tudja magától is, h nem sikerült.

2020. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Állami helyeken eddig értesítettek. Voltam még a vírus előtt egy önkormányzatnál. Igaz rendkívül bunkók voltak de értesítettek. :D Amúgy azóta beadtam még egy helyre de most ennyi lehetséges hirdetés volt.
2020. máj. 8. 00:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ezt mondják, aztán 90%-ban sz@rnak visszajelezni. Közben hirdetgetik hónapokig ugyanazt az állást..

Elhiheted, hogy így van, bőven akad tapasztalatom, sajnos.

2020. máj. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Ja, állami meló?


Na, akkor tud, ha nem valami gázos, csicska meló és/vagy nem igényel valami extraspeciáliskülönlegeselit képesítést, na akkor 99%, hogy már rég megvolt rá az ember (Polgármester szeretője, helyi rendőrkapitány fia, körzeti FideSS párttag unokahuga,...), és csak azért hírdették, mert kötelező az állami helyeknek.

2020. máj. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igényel diplomát de persze a fizetés attól még nem egy álom. :)
2020. máj. 8. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!