Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nektek is elegetek van már...

Nektek is elegetek van már ebből a válaszból, hogy sajnálattal közöljük, hogy a választásunk ezúttal nem Önre esett?

Figyelt kérdés
Sokszor még egy egyszerű adminisztrátori pozícióról is ezt a visszajelzést kapom, pedig felsőfokú végzettségem, nyelvvizsgám is van. Sajnos releváns szakmai tapasztalatom nincsen, gyanítom, hogy ez lehet az oka. Komolyan már azon lepődnék meg, ha egyszer azt kapnám, hogy Önre esett a választásunk.

2020. máj. 11. 13:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

LinkedInre regisztrálj, ha még nem vagy. Derítsd ki, dolgozik-e az adott cégnél ismerős, aki bereferálhat.

Nyugodtan írd be a CVdbe h fluent English, az interjún meg mondd el, hogy kicsit be vagy rozsdásodva, rég használtad, de hamar visszarázódnál.


Motivációs levélbe írd bele, hogy finance végzettség folyamatban, de más felsőfokú végzettséged van.


Mindig reflektálj a konkrét job descriptionre a CVben, motivációs levélbeb, nem elég átírni a fejlécet.

2020. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Ezekre az angol nyelvű hirdetésekre nem merek jelentkezni, sajnos ezt a szintet még nem érem el.

Meg úgyis kiderül az interjún a nyelvtudás.

Köszi a tanácsokat, átgondolom őket. :)

Motivációs levélbe be szoktam írni, hogy folyamatban van a pénzügyi képzés.

LinkedInre akkor is érdemes regisztrálni, ha nem tudok releváns munkatapasztalatot beírni?

2020. máj. 11. 20:17
 23/26 anonim ***** válasza:
86%
Na, akkor itt a baj. Mindenhová jelentkezni kell, ami passzol a profilodba. Legalább megpróbálod. Menj el egy nyelvtanárhoz, készítsen fel egy interjúra. A középfok ezeken a helyeken elég. Én gyenge középfokkal kezdtem egy multinál, szóval bármi előfordulhat. Hallgass rám, kezdd ezzel. Kérj az angol CVben, motivációs levélben segítséget.
2020. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Jah, és a LinkedIn a legfontosabb állásportál, regisztrálj, alaposan töltsd ki a profilod. Nem baj, hogy a melók rész még üres, mindenki volt pályakezdő.


De rengeteg álláshirdetés van fenn, meg egy csomó recruiter.

2020. máj. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Rendben, megfogadom a tanácsodat, regisztrálok. Nem is tudtam ezeket a LinkedInről, senki sem mondta eddig.

Köszönöm!

2020. máj. 11. 21:28
 26/26 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Ha van kérdésed még, privátban írj rám nyugodtan, ha tudok, segítek szívesen. (Amúgy a linkelt citis állást nem adnám fel a helyedben, sok embert vesznek most fel.)
2020. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!