Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem nappali tagozat...

Egyetem nappali tagozat mellett munka?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne realis ELTE BTK mellett bevallalni egy munkat? Heti 30 orarol lenne szo...vagy az mar tul sok?

Aki egyetem mellett dolgozik az hogy tudja megoldani?



2020. máj. 20. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a Telekomnál vagyok ügyfélszolgálatos, itt heti 20 óra a minimum és elképesztő jó, gyakorlatilag te osztod be az idődet, hogy melyik nap akarsz 4, vagy 6, vagy 8 órában dolgozni, akár reggel 6-tól, akár este 6-tól. Csak a heti 20 óra legyen meg, amit nagyon könnyű, főleg hétvégén. Nyáron meg annyit dolgozol amennyit akarsz, akkor pedig a nettó 250 ezer simán megvan, ami diákként álom.


De aki iskolatársam akár a Tescóban kasszázik heti 20 órában, akár a Mekiben vannak, nekik is normális beosztásuk van, ahol figyelembe veszik hogy diák vagy. Sok munkahely nem ilyen, de sok meg igen.

2020. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én heti 40 óráztam nappalis egyetem mellett, és nem btk volt. Nem mondom, hogy egyszerű volt, de valamit valamiért. 30 órát szerintem simán be lehet vállalni.
2020. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Várjatok, azt meg hogy lehet? Én úgy tudtam, hogy nem lehet munkaviszonyom ha nappalira járok??

Akkor mégis?

2020. máj. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem tiltja.
2020. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!