Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Müködik az utalás így is?

Müködik az utalás így is?

Figyelt kérdés

Kérdésem:

Banki átutalással kellene fizetnem,de csak egy bankszámlaszámot kaptam! Így is fog működni?


2010. júl. 30. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért hány bankszámlára akarnál utalni????? :-o
2010. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A saját bankszámlámról kellene utalnom egy másik bankszámlára de csak bankszámlaszámot kaptam!
2010. júl. 30. 09:53
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát azért valami névnek csak kellene lennie! Kérdezzél rá, ha nem tudod, hogy ki adta meg a bankszámlaszámot.

Azért akinek még a nevét sem tudom, annak nem utalnék pénzt... de te tudod.

A következő kérdésed lehet az lesz, hogy utaltam valakinek, de hogy kaphatom vissza??? Átvert??

2010. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy csak Nick nevet tudok!
2010. júl. 30. 20:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha csak nick nevet kaptam de a Nick név az igazi név keresztneve akkor úgy működik az utalás?
2010. aug. 1. 23:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki csak bankszámlaszámot ad neked, és még egy normális polgári nevet sem, az akár csaló is lehet. Csak akkor fizess, ha már megkaptad, amit ki kell fizetni. Ha még nem, a helyedben inkább elállnék a vásárlástól.
2010. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sejtem,hogy egy/illegális/film,zene letöltés lesz a vége.A haveron csinálta vagy fél évig,mikor begyűjtötte a család zenéit,filmjeit.Kapott egy számlaszámot,utalta,és 1 hónapig töltött.

Ha nem bízol meg benne,ne utalj,hanem kézpénzzel menj,azt külldd el az ő szl-ra .adj meg nick nevet,és kész.

2010. aug. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A mai nap megkaptam azt amiért fizetnem kell.Jó állapotban úgy ahogy az igérve volt! Most akkor utaljak nick névvel mivel csak ezt tudom? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. aug. 3. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát nem kaptál rendes nevet ezekszerint. Kérdezd meg az adott bankot, hogy ellenőrzik-e a nevet.
2010. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán tudsz utalni, ha csak számlaszám van, több nem kell. Esetleg e-mailben kérhetsz az eladótól egy teljes nevet, hogy biztosan ne utalj rossz számra, bár valószínűleg párszor leellenőrizte a leírt számlaszámot, mielőtt elküldte neked.
2010. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!