Müllerben munka?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, plusz egy évet maradtam a suliban okj-n, most lesz az ügyviteli titkár vizsgám. Nem nagyon szeretnék ebben dolgozni már most, persze ha nem lesz más megfelel ez is. Gondoltam hogy a Müller jó lenne első munkahelynek. Aki dolgozik/dolgozott ott mi a tapasztalata? Mennyit kerestek? Milyenek a munkatársak? Megterhelő?

2020. máj. 27. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megterhelő, még akkor sem, ha Pesten dolgoznál. Vidéken, Miskolcon, alig van benn vásárló, nem tudom, hogy miből él a drogéria... A lényeg, voltam pesti üzletekben is, szinte tolongtak, szóval, nekem soknak tűnt. Szerintem még annyi meló sincs, mint a dm-ben, rossmannban. De ahogy láttam, töltenek, leltároznak, mi fogyott el, kérdésekre válaszolnak, stb. Hogy mennyi keresnek? Voltam pár hónapja állásinterjún, minimálbér és vmennyi cafetéria. A munkatársak? Nem mérvadó a kérdésednek ez a része, mert egyik helyen ilyenek, másikon olyanok. Dolgozni kell, ne csak a másik dolgozzon, ne legyél pletyis, rosszindulatú, barátkozó legyél, unalmas már azt hallgatnom, hogy "jajj, én antiszociális vagyok"... Ez egy új divatos kifejezés... Ja igen, nem engem választottak, passz, hogy miért. De ez ne tántorítson el, ha van lehetőség, akkor próbáld meg az interjút, a többi majd jön utána.
2020. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!