Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel tölthetném a kieső 1...

Mivel tölthetném a kieső 1 évemet? Mi lenne a jobb, főzni tanulni, programozni tanulni vagy külföldön turizmusban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Nyelvvizsgám van rgy B2es német telc, valamint egy emelt angol érettségi lesz. Tanuljak még egy kicsit és próbáljak rá C1re, könnyen megy jó a nyelvérzékem. Vagy már ezekkkel is elhelyezkedhetek külföldön? A matek emeltem nagyon rosszul sikerült, egyetem amiatt nem lesz meg most. Ti mit ajánlanátok? Küldhettek linket is állás vagy esetleg iskola témában.

2020. máj. 28. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Programozás.

Gondolj bele, melyik szakma nem itta meg a levét a koronavírusos leállásnak?

2020. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Főzni tanulni: szakács, séf szeretnél lenni? Akkor igen. Hobbiból csak úgy nem, maximum magadtól, tehát ugyanúgy, mint sokan mások munka mellett.
2020. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezek amiket felsoroltam mind árdekelnek, van hozzá minimális alapom is amiről indulhatnék, Igen, munka szinten gondolkozok, nem hobbbiként. Most kiesik fél. egy év és tudni szeretném mi lenne, ha nem azzal foglalkoznék, mint amit elterveztem, villamosmérnöki, akkor találnék.e benne annyit, hogy elégedett legyek vele.
2020. máj. 28. 14:46
 4/9 anonim válasza:
100%
Hát ezt mi nem tudjuk megmondani neked. Mi csak azzal kapcsolatban adhatunk tanácsokat, hogy gazdasági, pénzügyi szempontból melyiknek milyen hatása van (lsd. 1. válaszoló).
2020. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Akkor felteszek egy konkrétabb kérdést, mert kiváncsi vagyok a véleményedre. A jelen korlátozások milyen nagy kihatással lehetnek a turisztikai szolgáltatát nyújtó intézményekre? Például várható-e a nyaralások teljes kimaradása és ha igen, akkor megvan-e a lehetősége, hogy helyette ősszel lesz egy utazási dömping? Valamint vajon ideiglenes leépítések vagy totális csődök sorozata lett a karantén eredménye. Nem lett konkrét, de írj arra amelyikre akarsz:D
2020. máj. 28. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Villanyszerelő okj
2020. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy teljesen feladok mindent. Nem szakmát tanulni szeretnék, hanem olyasmit találni amivel kifejezhetemönmagam vagy egyszerűen csak hasznos lesz később is számomra a tanulása.
2020. máj. 28. 23:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, feltettél egy kérdést 3 tevékenységről, megválaszoltuk, most tulajdonképpen min rágódsz még mindig? Nem tetszik a válasz, nem arra gondoltál vagy mi a probléma? (1-es)
2020. máj. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Alaphelyzetben is a rágódás volt a kérdéskiírás oka. A #4es válaszolóra reflektáltam, hogy továbbvigyem a beszélgetést. A válaszokkal semmi gondom nem volt, egyszerűen csak nem sikerült új perspektívát kialakítani.
2020. máj. 29. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!