Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az oneletrajzomba írjam bele...

Az oneletrajzomba írjam bele hogy az egyetem elvégzése után utcaseprokent helyezkedtem el a debreceni humán szolgáltató nonprofit Kft nél?

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Vagy beleírhatod, hogy Cleaning Manager voltál a debreceni humán szolgáltató nonprofit Kft-nél. Jobban hangzik.
2020. jún. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Az előző tanácsa nem életképtelen: mindent el lehet adni, ha kellően tálalod!:)

Az elgondolkodtató viszont, hogy a dipóddal miért mentél utcapucc-ra, mert aki Debrecenben egy diplomával nem tud elhelyezkedni, azzal egyéb gondok is lehetnek...

2020. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nincs mit szégyellni azon, hogy nem veted meg a munkát. Aki ezen mulat vagy ezért megvet, azzal nem is baj, ha nem váltok kollégákká.
2020. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Persze, hogy ird bele ha az az igaz. Maximum keszulj fel majd az ilyeniranyu kerdesekre.
2020. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában minden hirdetésben szakmai önéletrajzot kérnek. Ez azt jelenti, hogy nem az összes munkahelyedet kell feltüntetned, hanem csak azokat, amelyek a megpályázni kívánt pozíció szempontjából relevánsak. Persze, ha az ember pályakezdő és még nem volt sok munkahelye, amiből válogatni lehetne, akkor mindent beír, amit csak tud. De én ezt mindenféleképpen kihagynám a helyedben. Nem azért, mert rossz fényt vetne rád, hanem mert nem releváns és csak elterelné az interjúkérdéseket. Ha nincs sok tapasztalatod, amiket beírhatsz, akkor inkább a soft skilleket részletezd. Meg érdemes külön listázni, hogy miket tanultál az egyetemen, nem csak azt, hogy milyen szakon végeztél.
2020. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Írd azt, hogy tisztasági felelős, ne írd angolul, hiszen magyar önéletrajzról van szó. Ha megkérdezik, hogy ez mi, akkor mond azt, hogy csopvez voltál. De lehet, rákérdeznek, hogy mégis miért ott? Nem kaptad kézhez rögtön a diplomát a nyelvvizsga miatt? Akkor is jobb lett volna mást találni. Hiszen így elvetted a munkát egy alacsonyabb képzettségűtől. Nem a munka büdös a számomra, de egyáltalán csoda, hogy felvettek, ha tudták, hogy mi a végzettséged.
2020. jún. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!