Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet mostanság diákmunkát...

Lehet mostanság diákmunkát találni?

Figyelt kérdés

Főleg Debrecen érdekel, de még a vonzáskörzete is belefér (+ esetleg Nyíregyháza).


Azt olvastam, hogy 2x annyi a diák, mint amennyi munka van. Eddig irodai pozíciókra jelentkeztem, ahová kell jó nyelvtudás, mert ez az erősségem (és gondolom, ezért nincs akkora versengés mint pl. egy gyorséttermi besegítőnél, persze azért tudom, hogy a nyelvtudást igénylő helyekre is rengetegen jelentkeznek).

Lényeg, hogy van, ahová már 2 hete jelentkeztem, de nem kerestek (nyilván már nem is fognak).


Esetleg ha van tippetek, pl. melyik iskolaszövetkezetnél érdemesebb keresgélni, azt szívesen venném.


Eddig Campuswork és Melódiák állásaira jelentkeztem. Megnéztem még a Schönherzet is, de kb. semmilyen állást nem kínál (vagy csak nagyon gyakornoki jellegűt, ahova speckó szakon kell tanulni).



2020. jún. 7. 01:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fürgediák van nálatok?
2020. jún. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Esetleg a Prohuman még az, ami jelentősebb diákmunka közvetítő.
2021. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!