Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diplomás közfoglalkoztatottkén...

Diplomás közfoglalkoztatottként (irodában fogok dolgozni) milyen nettó jövedelemre számíthatok és hogy létezik-e heti bérkifizetés?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Ha diplomás vagy, miért nem keresel rendes állást???

2020. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos nem próbáltam...
2020. jún. 9. 15:08
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi a szakmád, hol keresel, milyen munkatapasztalatod, referenciád van?
2020. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
#1 Jézus Mária, van aki ennyiért dolgozik? Emberek, térjetek észhez! Ennyiért ne dolgozzatok, ennek semmi értelme.
2020. jún. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Megint egy kamukérdés...?


Nem írja, hogy milyen végzettséggel keres munkát...

a "diploma" önmagában semmit nem árul el...


Különféle büfé-ruhatárszakos "diplomákat" nem igazán keresnek....

2020. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

OFF: Álljatok már le ezzel a kamudiploma szöveggel. Semmilyen diplomával nem könnyű elhelyezkedni most. Én például mérnök-közgazdász vagyok két nyelvvizsgával és 3 év tapasztalattal, mégsem vesznek fel sehova...

Összehasonlításként 2 éve mindenhonnan ajánlatot kaptam ahová jelentkeztem, most azzal hívnak fel, hogy befagyasztották a pozíciót.

2020. jún. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

6: akkor valami nagyon nem stimmelhet nálad...

HOL nem kapsz állást?

2020. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Újra lehet menni diplomával közmunkára? 2 évig dolgoztam így egy helyen, addig míg az egyik programváltáskor a munkaügyi úgy nem döntött, hogy a diplomásoknak nem ad több közvetítőlapot. Bérszámfejtésen voltam, mindenkinek havi kifizetés volt.
2020. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

#7 Jelenlegi helyzetben szinte sehol nem lehet munkát kapni, mert csomó helyen leálltak a felvételekkel a gazdasági meg járványügyi helyzet miatt.

Nálunk épp lenne pénz, a pozíció még megvan, de mivel fogalmunk sincs, mikor megyünk vissza a munkahelyre a home office-ból, nem veszünk hónapok óta senkit, mert itthonról nem tudjuk betanítani az új kollégát.

2020. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Üdv a "klubban"! Én is ebben a helyzetben vagyok. Nekem havonta fizet a munkáltató. Sajnos tényleg megalázóan kevés a bér de ha nincs jobb...
2020. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!