Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bp-n Br. 400 + jutalékos...

Bp-n Br. 400 + jutalékos állás szerintetek jónak számít?

Figyelt kérdés

Kaptam egy ilyen ajánlatot. Pénzügyes állás. Van diplomám de pl. ennek az állásnak a betöltéséhez nem szükséges a papír.


Gazdasági diplomával van ennél jobb, vagy kezdésnek nem rossz ez?


Köszi a válaszokat.



2020. jún. 13. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Kezdésnek, 0 szakmai és iparági tapasztalattal mégis mit akarsz? 2 milliót?
2020. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már ott sántít, hogy pénzügyes állás, de nem kell hozzá végzettség. Erős a gyanúm, hogy gyorstalpalós értékesítői állás lesz. Hagyd a francba! Nem a pénz miatt, hanem nem ad releváns szakmai tapasztalatot, amivel később továbbléphetsz.
2020. jún. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Budapesten? Most gondolj bele, egy normális albérlet ott kezdődik, hogy 130+, erre még illik rászámolni egy 10e rezsit meg 10e bérletet. Csak ez már 150ezer és még nem ettél, ami nagyon minimál szinten sem jön ki 30ezer alatt, erre még jön a fodrász bolt és pár apróbb dolog pl másik 30ezerért. Ekkor már ott járunk, hogy 190ezres elment és még csak levegőt vettél kb. Ehhez mérten a bruttó 400 kevés, nagyon kevés.
2020. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bírom ezeket a kérdéseket. Kezdőként ha adna szakmai tapasztalatot akkor jó lenne a 400 bruttó de jól élni nem lehetne belőle. De mondjuk 2 év múlva lenne esély máshova lépni.

De 400 bruttóért olyan munka ahonnan semmi továbblépés semmi tapasztalat eléggé felejtős.

2020. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két év után keressek bruttó 360-at diplomásként úgyhogy az enyémhez képest jó, de egyébként még az sem túl sok.
2020. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha kezdőként nem vállalod el a br 400at, akkor sosem lesz tapasztalatod, amivel kaphatsz magasabb fizetést. Szerintem ez kezdő fizunak kifejezetten jó.
2020. jún. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügyes, nem kell hozzá végzettség és jutalékos.

Nekem is gyanús ez így.

Pontosan mit is kellene csinálni?


Egyébként én semmi jutalékos munkát nem vállalnék el top management szinten kívül (ahol cégeredmény alapján adnak esetleg bónuszt)

2020. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 évesen diplomásként, pénzügyesként bruttó 320 at keresek Miskolcon. Szerintem ahhoz képest jó bér.
2020. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!