Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztál már bejárónőként?

Dolgoztál már bejárónőként?

Figyelt kérdés

Állás kereső vagyok jelenleg, azt tapasztaltam a keresés során, hogy egy bejárónő sokkal többet keres, mint egy diplomás, tanult személy.


Mennyire biztonságos a bentlakás?



2020. jún. 17. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

A bejárónő bejár.

Megbeszéltek szerint megjelenik az adott helyen és elvégzi azt a feladatot, amiben megegyeztek. Aztán hazamegy.

2020. jún. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Jól írja az 1-es, gyakorlatilag takarítónő csak magánházaknál.
2020. jún. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Magánházak takarítása a feladat. Alaposnak kell lenni, de diszkrétnek. Úgy kell csinálni, hogy szinte észre se vegyék, csak legyen tisztaság. Ez általában heti 1-2 alkalom. Pénzben 2-4000 Ft/ óra. Aki jó, annak híre megy és 2-3 házat is tud csinálni.
2020. jún. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Hozzám jöhetsz,a szomszéd házban nyugodtan lakhatsz,és náha segítesz boltba járni gyógyszert iratni postára menni egy kis kertészkedés.
2020. jún. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már bejárónőm, de azóta nem találtam megbízhatót. Az első jól írja, nem lakik benn.
2020. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Jah, és akkor keres jobban, mint egy diplomás, ha napi 8 órát be tud táblázni. De ez gyakorlatilag lehetetlen.
2020. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hozzánk aki jár bejárónő havi szinten 250 nettót keres, mármint nem nálunk, hanem összessègében, 10 családhoz jár. Valakihez hetente, kéthetente, van akihez minden nap. Hozzánk heti kétszer jön.

Ő azt mondja, jobban megéri mintha elmenne a Tescoba pénztárosnak. Nyilván ez jó pár évébe telt mire kialakult ez a vendégkör és ez a kereset.

Nálunk mos, vasal, takarít. Gyakorlatilag mindig minden tiszta, nincs nagytakrítás, folyamatosan csináln mindent.

Teljesen meg vagyunk vele elégedve.

2020. júl. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Főnökömnek volt régen, de egy idő után nem tudott jönni, pedig nagyon szerette. Ügyesen takarított és diszkrét volt. Próbált mást alkalmazni, de nem talált megfelelő embert, mert vagy nem takarított szépen vagy az alkalmazója anyagi helyzetét firtatta (nagy ház, BMW, jakuzzi, festmények... Stb). Ez egy bizalmi szakma, munka közben láthatsz, hallhatsz olyat, ami nem tartozik rád, az meg hogy másnak elpletykáld egyenesen pofátlanság.
2020. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is évekbe tellett mire megtaláltam azt aki szépen is takarít, és diszkrét is.
2020. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!