Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonnyilatkozat tételi...

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy csomo allasnal latom, hogy ez palyazati feltetel. Sok szabadidovel rendelkezo trollok kimeljenek :)
2020. jún. 17. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagyonnyilatkozatot kell tenned magadról meg a veled egy háztartásban élő hozzátartozóid jövedelmi/vagyoni helyzetéről.

A 2007. évi CLII törvénynek (egyes vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségekről) megfelelően

[link]

2020. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
köszönöm kedves Kérdező, hogy megkérdezted, ezen már én is elgondolkodtam. Azt hittem, hogy ... mindegy, hogy mit hittem. Köszi!
2020. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. vok: Nem olvastam el részletesen a linket, sőt... Szerintem a Kérdező is megkérdezné, hogy ha megadom, megadjuk a vagyonunkat, akkor az kikerülhet a dolgozók közé... Mert ha a titkos fizukat is tudják, akkor nem olyan nehéz...
2020. jún. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Nem ismerheti meg más, csak akkor, ha "gyanús leszel" és "vagyongyarapodási vizsgálatot" akarnak kezdeményezni ellened.(Az első válaszomban linkelt törvény 14. paragrafusa részletezi, hogy mikor lehet ilyet)


Egyéb esetben lezárt borítékban kell odaadni a munkáltatónak megőrzésre, és az előző bekezdésemben említett "gyanús leszel" esetig nem is lehet felbontani.

2020. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagyonnyilatkozatot kell kitölteni. Többnyire keresztben aláírt, zárt borítékban, két példányban, amelyből egyet te, egyet a munkáltató őriz. Ezt minden évben meg kell tenni. Ha leadod az újat, az előzőt visszakapod. Ha feltételezhető, hogy a munkahelyed által nagyobb vagyonra tettél szert, mint amit a bérezésed indokolna, akkor eljárás indulhat ellened és borítékbontás van. Én 7 éve töltöm és szánalmasnak tartom, de nem az én véleményem a mérvadó.
2020. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5., 6.# köszönöm, így már értem. Erre nem is gondoltam.
2020. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!