Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem találok diákmunkát, mit...

Nem találok diákmunkát, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy kis városban lakok Bp mellett de semmilyen munkalehetőség nincs, még gyorséttermi meg bolti munka se. Jelentkeztem száz helyre, de sehonnan nem jeleznek vissza! Diákszövetkezeten kívül van valami más megoldás? Vagy esetleg otthonról végezhető munkát lehet diákként találni ami nem átverés?

2020. jún. 18. 15:14
 1/5 anonim válasza:
Hát igazából legnagyobb esélyed diákszövetkezeten keresztül van. Azon kívül esetleg valami ismerősöd adhat neked munkát.
2020. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tudnék ajánlani ahol én is dolgozok diákként fizikai munkát. De nem könnyű viszont nagyon jól fizet nettó 2000ft/órát.
2020. jún. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Önkormányzatnál is szokott lenni diákmunka, vagy hivataloknál
2020. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos a jelenlegi helyzetben a rendes munkavállalókb is állást keresnek, és szerintem ebből kifolyólag sincs sok diákmunka, vagy a cégek jelenleg nem engedhetik meg maguknak vagy ilyesmi...az a kevés is, ami van, azt meg már a koraiak valószínűleg elfoglalták. Diakszovetkezeten keresztül se biztos hogy többet találsz.. Esetleg ha Pest mellett laksz, akkor megpróbálkozhaznal ott is szetnezni, ott azért van egy pár.
2020. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Július 1-től van diákmunka van az önkormányzatoknál.
2020. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!