Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a MÁV Szolgáltató...

Milyen a MÁV Szolgáltató Központ, mint munkahely, egy multihoz képest? (kontrolling, számvitel terület)

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, nyugis.

Nem adnak multis bért (bár junior szinten még ebben se vagyok biztos), de nem is hajtják ki a beled. Egy naaagy szervrzet részeként dolgoznál a rád bízott részfeladatokkal.

Ingyen utazol a vonaton :P

2020. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az egyik főnökségen vagyok igaz kicsit más munkakörben. Nálunk sok a stressz. De ha bent vagy egy jó irodában ahol nyugis akkor elmegy de a fizu az kevés lesz.
2020. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, nekem óriási csalódás. Multiból mentem, és a multinál sokkal jobban figyelték hogy milyen a légkör voltak csapatepitések, karacsonyi vacsorák, sportolasi lehetőség plusz szabadság. Itt ezek közül semmi, ráadásul egy olyan vezetőm van aki keptelen hogy az embereit összekovacsolja es semmi olyat nem érzek benne hogy az lenne a célja hogy ki ott minél jobban érezzük magunkat. Egyet lehet mondani az SZK-ra, hogy korrekt. Amit mondanak, amit aláirsz, az úgy lesz. De többre ne számíts. Ráadásul mindig olyan mintha mindig csak a munkavállalókon akarnának spórolni. Jó ha irodaszert kapunk. Szóval megyegyeztek egy fizuban az lesz, kapsz telefont gépet. Ha a munkanap szombati akkor fogsz szombaton dolgozni, nem engedik el.Írószereket jobb ha magad viszed abbol sem a markasabbakat adják. A MÁV a maga múltjával a legjobb munkahely lehetne ha kicsit igyekeznének ilyen - számukra sokba kerülő- aprosagot megadnanak. Szóval magánéleti okokból egyelőre maradok a viszonylagos nyugalom miatt, de ha ez az ok elhárul, innen megyek amint lehet, mert bánom hogy a multit ezért adtam fel. Inkább dolgozok többet egy jobb környezetben, mint egy nyugodtabb, de fásult közegben.
2023. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!