Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megpályáztam az IT Services-né...

Megpályáztam az IT Services-nél egy német nyelvű pozíciót (Service Desk), és be is hívtak állásinterjúra. Aki volt már, a németül zajló beszélgetésnél mire, milyen témákra lehet számítani?

Figyelt kérdés
2020. jún. 22. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem német nyelvűn voltam, de ilyen témák szoktak lenni:

- Hol tanultál, milyen szakon,

- Miért pont ezt a nyelvet választottad (habár a német nem olyan ritka, talán ezt így konkrétan nem fogják megkérdezni)

- Előző munkahelyek,

- Ha feljönne egy konfliktus, hogy kezelnéd/kezelted,

- Milyen egy jó főnök szerinted,

- Milyen jó és rossz tulajdonságaid vannak,

- Mi a hobbid, miket szoktál csinálni -> itt ha megemlíted a Netflixet vagy hogy szeretsz olvasni, akkor készülj arra, hogy megkérdezik, hogy legutóbb mit olvastál/néztél és miről szól.

2020. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első jókat írt. Miért hagyod ott az előző céget, miért akarsz az ITSHhoz menni, mit tudsz a cégről. Pl nemrég átnevezték.
2020. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm a válaszaitokat! :)

Igazsag szerint holnap még csak egy "telefonos" interjú lesz, de feltételezem, hogy a beszélgetés egyik fele biztosan németül lesz.

2020. jún. 22. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Még nem nevezték át. Jobban utana nézhetnél, ha már kommentet írsz.
2020. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 évig dolgoztam náluk.

Viszonylag hamar átváltottunk idegennyelvre, és már az alap dolgokat is úgy beszéltük át.


Az egyik legfontosabb dolog a motiváció. Lássák hogy nagyon akarod csinálni,és nem csak megjátszod.


Esetleg egy szituációs "játék" amelyben megmutathatod hogy mennyire vagy céltudatos egy egy feladatban, vagy hogy milyen gyorsan reagálsz egy időben több fellépő probléma megoldására.


Szerintem sokat nem változott az interjú rendszer náluk.

2020. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen, elkövettem azt a hibát, hogy csak a címet olvastam és elhittem.


[link]


Mea culpa. Mindjárt megtépem a hajam meg a ruhám. Nyilvánvalóan te, aki ideböfögtél egy félmondatot, nálamnál sokkal tájékozottabb vagy. Hadd csókoljam meg a lábad nyomát.

2020. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen tájékozotabb vagyok mivel ezen dolgozunk. 🙂
2020. jún. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!