Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A főnököm dicséretére ha...

A főnököm dicséretére ha undort érzek az mit jelent?

Figyelt kérdés

A főnököm mondta hogy nagyon elégedett a munkámmal és így tovább.


Tudom hogy totál értelmetlen és fura amit mondok de borzasztó kellemetlen érzés volt, olyan fajta undort keltett bennem mintha mondjuk azt mondta volna hogy vonzódik hozzám és kíván.


Iszonyú kényelmetlenül éreztem magam, ciki volt és szégyenteljes.


Mondtam a barátnőmnek aki még fel is idegesítette magát hogy nem tudja megérteni a hülyeségemet, örüljek már hogy elégedettek velem, el ne csesszem ezt a jó munkát.



2020. jún. 22. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abból, amihez a dicséretet hasonlítottad (a vonzódásos téma): nem lehet, hogy azért fogadtad így, mert valahol mélyen azt érzed, hogy ezért mond neked ilyeneket?
2020. jún. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


Úgy érted hogy a főnököm homoszexuális?

2020. jún. 23. 05:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos úgy érti, mivel semmit nem írtál nemekről...
2020. jún. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer bementem a főnökömhöz a szabadnapomon, és egy térdig érő, feszülős, de nem kivágott egyberuha volt rajtam. Azt mondta, hogy nagyon csinos vagyok és megfogta a ruhám anyagát, hogy mennyire szereti a pamut ruhákat. Az irányomba fordult és addig bámult, amíg ki nem mentem. Nekem utána mondta, hogy nagyon elégedett a ruhámmal. Megértelek.
2020. jún. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül leküzdötted ezt vagy tartósan így maradt?
ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!