Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kreatív önéletrajz?

Kreatív önéletrajz?

Figyelt kérdés

Eddig az Europass formát használtam, de elgondolkodtam, nem unalmas az?

Mit gondoltok, jobban szeretik a cégek a kreatívabb, esetleg színesebb önéletrajzokat? Jobb lehet akár a betűtípusbeli kiemelésekkel, akár ikonokkal kiemelve, vagy nem ez a szokásos fentről lefelé, hanem pl. "buborékokba" írt szövegekkel.. vagy bármi, ami nem szokványos és felkelti a cégek figyelmét.

Nem túlcsicsázni akarom, csak elgondolkodtam, megnézik-e egyáltalán az egy a sok közül típust, érdemes lenne-e valami a tömegből kitűnőbbet csinálni, vagy pont hogy negatív hatást váltana ki.

Pályakezdő vagyok, ezért jó lenne egy ütős, figyelemfelkeltő, ugyanakkor nem visszataszítóan kirívó CV.

Nektek milyen önéletrajzotok van?



2020. jún. 24. 18:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a VisualCV-t használom, igaz, hogy fizetős, de vannak szép, ugyanakkor áttekinthető templatek.
2020. jún. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!