Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdóként bsc-vel 250...

Kapd meg zolika kérdése:

Pályakezdóként bsc-vel 250 ezer nettó alapfizetés + nettó 50 ezer béren kívűli juttatás szintén havonta,az Debrecenben kevés,elég,sok-e? Angol napi szinten használva a vállalaton belül.

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Már kérdezted, Zolika. Nekem elég, ha te ennyit keresel.
2020. jún. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Pályakezdőként jó.

Viszont, ha két éven belül nem lesz a nettód 350, akkor válts.

2020. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Kezdőként ennél többet nemigen kapsz más cégnél sem Debrecenben, keleten ez a helyzet. De jól írja a második, ha nem kezdik el rövid időn belül emelgetni akkor válts, akár költözéssel is.
2020. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Okés kedves Anonim 16:23-as válaszoló csak feltámadt bennem a kétely,hogy hibáztam a bértárgyaláson és keresem a nálam többet látott műszaki munkavállalókat,elnézést ha ez zavar :)
2020. jún. 28. 16:39
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Kezdőként sokkal többet számít a tapasztalatszerzés, mint a fizetés. Ha úgy érzed, megfelelő ütemben tudsz fejlődni a cégnél, maradj, ellenkező esetben válts!
2020. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Ne dőlj be a 3-asnak, a költözést nagyon gondold meg, mert nagy szopcsi lehet a vége!
2020. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Én 100 ezret kerestem pályakezdőként. Oké, nem most volt, hanem 13 éve, de ezeknek a mai taknyoknak semmi sem elég.
2020. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Kedves 7,


tudod magas kvalifikációhoz magas bér is társul optimális esetben.Akkor is, ha pályakezdő valaki.


Továbbá, az EU tagjai vagyunk, a munkaerőpiaci verseny egyre inkább fokozódni fog.

2020. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
6-os, fejtsd már ki hogy minek ne dőljön be és hogy miért ne jusson eszébe valaha is elköltözni esetleg kelet-magyarországról, szerintem érdekelné a kérdezőt is
2020. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

9-es: azért Barátom, mert egy ilyen "túrán" volt alkalmam részt venni, és annyi haszonleső, hazug tetves görényt mint Vas és GySM-ben találni, annyi a világon nincs!

Mentek agitálni Kelet-Magyarországra a felhajtók, ígértek fút-fát, tücsköt és bogarat...

No, ebből a bogár (ágyi poloska) maradt ami fedte a valót.

Azokat a nyomorultakat átvágták a bérekkel, a szállással, az ellátással, és mindezt olyan felsőbbrendűséggel, hogy ahhoz képest a Szarvas patikában a hánytató az kutyafassa...

Én csak közvetítő voltam, de ennyi tahó bugris haszonleső parasztot régen láttam; ki is szálltam azonnal!

Immár van Kelet-Magyarországon is jövőkép, szét kell nézni Debrecenben, aztán el lehet tolni a biciklit.

Személyes tapasztalat: amíg azt hitték hogy én is "keleti" vagyok, addig mint egy műd-droiddal, úgy beszéltek... Aztán amikor felnyitottam a roggyant elméjűnek a szemét, hogy én nem a melósa leszek, úgyhogy fogjon vissza a szamarakból, akkor nézett mint kancsi a vakablakra.

Számomra vállalhatatlan, amit Nyugat-Magyarországon művelnek a keletiekkel! Annyira mélyen (még) nem vagyok, hogy betársuljak ócska és megalázó űzelmekbe.

Aki Nyugat-Magyarországra készül: ne dőljön be az ígéreteknek, mert ugyanaz a szöveg egész másként fog hangzani, amikor már ott van az illető, és nincs pénze azonnal visszafordulni!

A szállás legtöbbször egy lepratelep, az albérleti (lakhatási) támogatás csak adható, próbaidőre semmi sem jár, a hazautazás úri luxus, és aki pofázik, az repül mint a győzelmi zászló!

Menjenek csak az ukránok Szombathelyre, Győrbe: nem fognak egymásban csalódni...

2020. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!