Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan, hogy az ember...

Létezik olyan, hogy az ember otthon van, és közben pénzért dolgozik?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt, otthon kéne maradnom, és közben mégis pénzt kell keressek. Nagyon fontos lenne... minimálisan mobil vagyok. Szóba jöhet, bármilyen munkakör! De tényleg bármilyen, csak 100-at megkeressek havonta.

Ti mit tudtok javasolni?

Létezik valami ilyesmi biztos dolog?



2020. jún. 29. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Létezik, telefonos ügyfélszolgálat vagy hideghívás például megoldható így, amennyiben teljes csönd van ott ahol végzed, illetve attól hogy otthon vagy még dolgozni kell, nem állhatsz fel a munkaidő alatt mást csinálni.
2020. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Kismilliomodik ilyen kérdés.

A legfontosabb lemaradt.

Mihez értesz amit otthon, önállóan tudsz végezni?

2020. jún. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha ez ilyen egyértelmű lenne, mindenki otthonról dolgozna.

Ha valamilyen keresett szaktudásod, szakmád van, akkor jelenleg elég sok munkakörben lehet home office-ban dolgozni. Képzettség nélkül marad a bejárás.

2020. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Létezik, de ahhoz minimum érteni is kell valamihez a számítógépen. Úgy hívják, hogy freelancing. Megbízásokat fogadsz el és teljesítesz egyénileg, legyen az kódolás, design, fordítás, tartalom kitöltés, vágás, stbstb.
2020. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Akinek a gyakorin kell ilyen munka után érdeklődni, annak esélytelen.
2020. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Hány éves vagy? Milyen nemű?
2020. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én értek sok mindenhez, az érdeklődési köröm eléggé tág. Főleg a kultúrális dolgokkal foglalkoztam, a médiában, és a szórakoztató iparban.

Most lett egy nevelt gyerekem, ak8vel foglalkoznom kell. 32 éves vagyok, f.

2020. júl. 1. 23:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sokmindenhez értesz, miért gyakorin keresel munkát?
2020. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!