Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen OKJ képzést érdemes...

Milyen OKJ képzést érdemes befejeznem, ami nem hosszabb egy évnél de munkát is találni vele?

Figyelt kérdés
Van még egy évem az egyetemből. Ez az egy év alatt tervezek valamilyen OKJ szakot elvégezni. Lehetőleg olyanok érdekelnek, amik nem horror összegűek (mégiscsak egyetemista vagyok) és munkát is találni vele.

2020. júl. 2. 15:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha már csak 1 éved van az egyetemből azzal is el tudsz helyezkedni a sajá szakmádban. Mi értelme 1 éves komolytalan képzésnek? Pláne plusz penzért?
2020. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A szakommal nem lehet elhelyezkedni, mert egy büfészak. A munkaerőpiaci értéke nulla.
2020. júl. 2. 17:21
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor minek csinálod? :D okjs kepzéssel nem igazan lehet jól keresni tapasztalat nélkül. Elhelyeuledni is nehezebb mint egyetemi diplomával. Milyen szakra jársz?
2020. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Mert máshova nem vettek fel.

Akkor melyek azok a képzések, akiknél nem olyan fontos a tapasztalat?

2020. júl. 2. 17:51
 5/20 anonim ***** válasza:

Kereskedő, esetleg logisztikus.

Ezekkel tuti lesz állásod, ha máshol nem, egy üzletben vagy egy raktárban tuti. Én is ezt a kettő OKJ-t végeztem el vésztartaléknak.

2020. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

De minek jelentkeztél egy értelmetlen szakra és töltöttél időd vele? :D komolyan nem értem. Az mc donaldsba felvesznek érettségivel is. :)

Van állatgondozó okj is. Elmehetsz vele állatkereskedesbe, gyógyszergyárak allathazaiba meg allatkertekbe az utóbbiba nehezebb bekerülni

2020. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért nem azt nézed mivel foglalkoznál szívesen és ahhoz választanál szakot? Vagy mindegy mivel fogsz napi 8 órát tölteni? "Oda vettek fel" mi mundjuk meg mi legyen az életeddel? :) Akkor menj betegapolónak arra mindig szülség van.
2020. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hagyjátok, szokásos troll...
2020. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy ahova eredetileg jelentkeztem oda nem vettek fel. Ezt a szakot csak azért írtam be B tervnek, mert érdekelt és szerettem.


Jelenleg pedig nem vagyok abban a pozícióban, hogy én döntsek a sorsomról. Tehát egy olyan (nem méregdrága) OKJ-t kell válasszak, ami elvégezhető egy év alatt.

2020. júl. 3. 02:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Pénzügy, logisztika, kereskedő a legpiacképesebbek. Tudtommal ezek 2 évesek ingyenesen, ha van szakiranyú érettsegid akkor ingyen 1 évesek, vagy ha nincs akkor fizetősön biztos van 1 éves vagy rövidebb.
2020. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!