Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes visszatérnem az...

Érdemes visszatérnem az idegenforgalomba?

Figyelt kérdés
Mielőtt könyvesboltban dolgoztam volna megfordultam pár utazási irodában, voltam pl. az IBUSZ-nál is. Én úgy érzem nem vagyok reménytelen eset, s meg tudnám tanulni ezt a szakmát. Rendelkezem idegenvezető végzettséggel, s elég magas szintű a nyelvtudásom angolból. Ennek ellenére mindenhonnan elküldtek, mondván mert nem vagyok elég tapasztalt. Igaz, hogy az IBUSZ-tól azért mert nem ment a valutaváltás. Szerintetek fogadjam el a helyzetet, maradjak a könyves szakmánál vagy érdemes tovább küzdeni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. júl. 5. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Azt nem vágom hogy a valutaváltásba mi az ami nem ment főleg hogy mindent a számítógép végez el helyetted, te csak beírsz egy összeget és a legfrissebb árfolyam alapján átváltja.


Manapság az idegenforgalom a járvány helyzet miatt eléggé döcög így most biztosan nem vesznek fel ezzel a kevés tapasztalattal sehova. Persze nem mondom azt hogy ne próbáld meg, csak ne most. A képzéseket amik még kellhetnek szerintem elkezdheted ez idő alatt, kényelmesen, nem kapkodva szépen megtanulhatsz mindent, meg ha szembejön veled egy lehetőség akár alkalmi szinten bedolgozni valahol mindenképp próbálj meg lecsapni rá mert a legtöbb tapasztalatot csak így szerzed meg, és ha már ezt is feltudod mutatni álláskeresésnél az semmiképp sem hátrány.

2020. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm szépen a választ! Megteszem a lépéseket.

Ami a valutaváltást illeti, azért küldtek el, mert számolási nehézségeim vannak, s az IBUSZ ilyen embereket nem hajlandó foglalkoztatni, meg ráparáztam valamiért. Mondjuk én igyekeztem, hogy jól menjen.

2020. júl. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!