Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Toboroztál az SOS Gyermekfalun...

Sissi királyné kérdése:

Toboroztál az SOS Gyermekfalunál? Ajánlanád nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt-e valaki toborzó az SOS Gyermekfalunál? Tudtok tapasztalatokat leírni?


Én alapvetően introvertált személyiség vagyok, de nagyon szeretek új emberekkel beszélgetni (sokszor eléggé belelkesedek), és úgy gondolom, utcán lévő emberek leszólítása se menne nehezen. Nagyon szükségem van a megerősítésekre is, ha valakivel társalgásba kezdek, de maga az, hogy ad valaki pár percet szerintem bátorítana. Bár eleve egy csapatban vagyok, ahol szintén meg kell találnom a helyem... Nagy kihívás, de szeretem őket, mert ettől csak én is fejlődök.


Már maga az, ami mellett kiállok, egy nagyon jó dolog szerintem. Van, hogy ide-oda adományozok ha tehetem, és engem mindig hatalmas örömmel tölt el, mert tudom, hogy jóra adom oda a pénzem, és nem csak felesleges dolgokra költök.


Ezt a munkát viszont csak nyáron csinálnám mindenbizonnyal, és lenne benne két hét, amikor nem érnék rá. Vajon így is jelentkezhetek?


Mit gondoltok, nekem való-e a munka?



2020. júl. 10. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Ha már itt kérdezed meg akkor valószínűleg nem való neked!
2020. júl. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!