Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ingatlanközvetítői végzettség...

Ingatlanközvetítői végzettség multi cégnél?

Figyelt kérdés

Nos, olvastam itt is meg szájhagyomány útján is terjed miszerint az ingatlanközvetítők legtöbbje kókler, jutalékra megy stb.

Jelenleg nálam lenne egy lehetőség multin belül, hogy ilyen irányba elmenjek mérnök ként amihez azért tanulnám ki ezt a szakmát, hogy értsek is az adminisztratív dolgokhoz, mert a műszaki dolgokkal nem tudnának olyat feltenni amit ne tudnék csak a szerződésekötések meg minden egyéb jogi dologgal tudnának az őrületbe kergetni amihez a mérnök nem konyít. 😃

Valószínű ha ezt elvégezném még az is lehet, hogy kapnék valami plusz fizetésemelést(max 10k bruttót szerintem), mert lenne hozzá szakmám, alapjáraton nem csak a papírért, hanem azért, hogy tudjam is a szakmát amit csinálok megérné azt a 3 hónap szombatot? Nyilván nincs jutalék meg semmi extra de egy kellemes, egyáltalán nem hajtós munkakört töltenék be vele.



#ingatlankezelő #karrierazokjután
2020. júl. 10. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha hiányzik az emberek szánalomérzete irántad akkor különösen javallott ingatlanosnak lenni.
2020. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alig bírom kivenni mit is akarsz... Nem csoda jogi kerülöd a jogi dolgokat... :D


Ahogy levettem a munkád nem az ingatlanközvetítés lenne csak valami előléptetés a cégnél egy nyugis munkakörbe ha elvégzed. Ez esetben persze az jó.


Ha rosszul értettem és ingatlanközvetítés lenne a munkád akkor szuperjó dolgod lesz de cserébe ennél jobban kell fogalmaznod és egy csomót beszélned olyan emberekkel akiket már másodjára hívsz a héten ezért leég a képedről a bőr, de ez a munkád és meg kell tenned.

A barátok miatt ne aggódj az ingatlanos ugyan olyan mint a politikus. Utáljuk-utáljuk de ha a barátunk akkor már nem gáz...

2020. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy újraolvasom, te mindenképp jól járnál ha elvégeznéd, csak amiatt aggódsz hogy az emberek mit szólnak hozzá igaz?
2020. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem csak a multi által üzemeltetett ingatlanokat kell kiadni (nem eladni!), illetve ha újakat venne a multi akkor az ingatlanról minden ami van átnézni, adólap, tulajdoni lap, földekről információk, műszaki tervek (ha van), adásvételi szerződés (és még a többi szerződés ami van), stb. Nincsen túl sok információ az interneten erről a képzésről, de az előbb leírtakat valamilyen formában csak leadják a képzésen.

Tehát nem, én nem olyan cégre gondoltam, mint a házcentrum és társai, hanem egy normális multi cég csak a multin belül kell ezzel foglalkozni, talán property oldalnak is szokták ezt mondani, mert eddig facilitys voltam.

2020. júl. 13. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!