Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába megéri kimenni...

Ausztriába megéri kimenni dolgozni kezdő német tudással,magyar közvetítő cégen keresztül?Láttam ilyen hirdetéseket és nem kérnek(van,ahol semennyi)német tudást.

Figyelt kérdés
Vagy ezek biztosan átverések?Betanított munkára gondoltam,nem szobalány vagy ilyesmi.

#munka #külföld #német tudás nélkül
2020. júl. 11. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
A magyar közvetítő cégekről csak rosszat hallani. Főleg ha nem beszéled a nyelvet ott vernek át ahol akarnak - és át is fognak verni. Ezekkel a hirdetésekkel pont a balekokra vadásznak.
2020. júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Nyelvtudás nélkül én nem mennék sehova. Szánj rá egy évet, és szedj fel némi németet, úgy egyrészt sokkal könnyebb lesz kimenni, másrészt sokkal jobb állásokat is megkaphatsz több pénzért természetesen.
2020. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És tudtok olyan oldalt,ami pont erre jól felkészít?
2020. júl. 12. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem az önálló tanulás nagyon ritka, hogy valakinek működik. én mindenképp egy tanárt keresnék fel. tud motiválni, lesz sikerélmény is, sokkal egyszerűbb úgy.
2020. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!