Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy gazdasági diplomával,...

Egy gazdasági diplomával, gazdálkodás és menedzsment milyen vállalkozást lehet indítani?

Figyelt kérdés
Rengeteg vállalkozási dolgot tanulunk, csak azt nem értem, hogy indítsak vállalkozást ha alapvetően nem értek semmihez sem.

2020. júl. 12. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A gm diploma nem erre van, hogy utána vállalkozást indíthass vele. (Bár segít benne.)


[link]

2020. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy jó ötlet, vagy nagy alaptőke nélkül semmilyet nem fogsz tudni.
2020. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, marketinges cégem van.
2020. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a diplomák (nekem is ilyen van) alapvetően arról szólnak, hogyan lehet egy céget jól működtetni, viszont hogy használni tudd, ahhoz kell ugye egy cég is...


Szóval az a nagy büdös igazság, hogy önmagában eza diploma sz*rt se ér, akkor viszont borzasztó hasznos tud lenni, ha mellette értesz valami máshoz is. Nekem ez pl az IT, de pl van olyan ismerősöm, aki a turizmusra ment rá, és most szállodaigazgató.

2020. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!