Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elvégezni egy logiszti...

Érdemes elvégezni egy logisztikai ügyintéző OKJ-t, ha van már egy közúti közlekedésüzemvitel ellátó végzettségem? A közutas bizonyítványt mennyire fogadnák el logisztikai ügyintéző helyett?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szakmában akarsz dolgozni, akkor igen.
2020. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hát ezt nem fogadják el oda? Egy csomó logisztikás tárgyunk volt
2020. júl. 17. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából jó akarsz lenni a szakmádban, vagy csak kell egy hely, ahol eltöltesz napi 8 órát?
2020. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az az ügyintézői OKJ olyan sok pluszt adna.

Nálunk is volt olyan aki logisztikai ügyintéző szakról iratkozott át hozzánk.

Azt lenne jó tudni, hogy munkáltatók elfogadják e a közúti közlekedésüzemvitel ellátó papírt.

2020. júl. 17. 17:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszed? Akkor minek a kérdés?

De csak elolvasva a két OKJ képzés leírását már látszik a különbség. Az ellátó jórészt a járműre fokuszál, a logisztika az egész folyamatra.

Interjún dőlik el, meg az is kérdés milyen pozíció a cél.

Ha csak ez a különbség, akkor én biztos az ügyintézőt venném fel, ha mindössze a képzés a különbség.

2020. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dőlik le, istenem írni se tudok...


#5

2020. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem választani akarok, már megcsináltam az ellátót, szívás lenne ha mégegy szakot el kéne végeznem..

Bár utólag tényleg inkább az ügyintézőre mentem volna.


Leginkább személyszállítást és áruszállítást tanultunk.

2020. júl. 17. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!