Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi interjúból jön össze...

Mennyi interjúból jön össze egy állás?

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Hány évesek az emberek?
2020. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Hat, en eleg jonak tartom magam, itban dolgozok, de volt mar olyan interjum ahol simman azt mondtak h nem en vagyok akit keresnek, olyan is volt ahol par perc utan lejott a cegrol hogy full amatorok, de eddig ahova nagyon akartam oda bejuttam. Nekem az arany kb 3 bol 1 ami nem jon ossze, az elmult 1 evben tobb mint 5 interjun voltam. Azota megleltem a helyem :)
2020. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az emberek 46 évesek. :D
2020. júl. 17. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Nekem általában 1, másnak? Ki tudja.
2020. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha már bejutok az interjúra, általában (90 százalékban) kapok ajánlatot. Más kérdés, hogy én elfogadom-e az ajánlatot, általában nem.
2020. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon menők vagytok!
2020. júl. 17. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

A legtöbb eddig most volt 3komoly, és két komolytalan.

Eddig általában már az interjúkról ajánlattal jöttem el.

2020. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem IT-ban vagy szoftverfejlesztésben dolgozol, hanem 'mezei' szakmád van, akkor nem lesz 3 interjúból 3 ajánlat... Én most a vírus alatt kerestem munkát, átlag 2-3 ajánlatom volt 5 interjúból. Nagyjából fele volt ajánlat, de a többiből azért nem, mert túl magas volt nekik a bérigényem. Arra figyelj, hogy ha munkaközvetítőn keresztül hirdetnek egy tök egyszerű pozíciót, akkor azt azért teszik, mert ők egyáltalán nem tudják betölteni céges HR-essel, mert túl kevés a fizetés. Az ilyen szar munkákat szokták közvetítőn keresztül betölteni.
2020. júl. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos kihalófélben levő szakmám van, eddig könyveket terveztem szerkesztettem. Próbáltam rokon területek felé menni, pl. grafikus, vagy webdesigner de eddig csak a próbamunkákat szedték be tőlem, aztán eltűntek mint szürke szamár a ködben.
2020. júl. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!