Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyek vannak bekerüln...

Milyen esélyek vannak bekerülni egy uniós intézménybe?

Figyelt kérdés
Valamilyen adminisztrátorként vagy fordítóként, ilyesmi. Tudom, hogy listákat csinálnak, de onnan hogyan lehet továbbmenni, protekció vagy mázli kérdése? Van olyan, aki felkerül egy felvételi listára és mégse veszik fel sosem?
2020. júl. 20. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

stázsolni felvesznek, ha kitartó vagy és jó a végzettséged+szakmai tapasztalatod... Nem igazán jellemző a protekció, bár kizárni se tudom...

Nagy a verseny, gondolom, ezt tudod...

2020. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"adminisztrátorként vagy fordítóként" a kettő nem ugyanaz a kategória... Nem tudni se azt, hogy mi a végzettséged, mennyi és milyen tapasztalatod van, stb., de a kérdés alapján én úgy 0% esélyre tippelnék neked. Tudom, most azt fogod mondani, hogy bunkó vagyok meg troll meg mittomén, pedig komolyan. A kérdésből látni, hogy fogalmad sincs, nem néztél utána hogy mi szükséges ahhoz, hogy bekerülj és felteszel egy kérdést anélkül, hogy leírnál legalább valami minimálisat magadról. Egyértelműen 0%.
2020. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2: ugyanaz pepitában, mint a "szomszédban" az illető, aki az USA zöldkártyáról érdeklődik....

Halvány lila fogalma sincs az egészről, de ő már eldöntotte, hogy kimegy az USA-ba...


Aztán néz ki a buta fejéből, hogy már az ESTA-kérelmét visszadobják.. :-D :-D

2020. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. köszönöm a választ


2. nem gondolom, hogy bunkó vagy meg troll, mert valóban nem írtam semmit magamról, mert úgy gondolom, hogy a végzettségem rendben van, csak az esélyeket kérdeztem, egyáltalán arra is alig számítottam, hogy itt van valaki, aki erre tud válaszolni. te ez alapján feltételeztél valamit, amiért mondjuk nem lehet hibáztatni, de rögtön negatívan álltál hozzá, az egyes legalább hozzátette a lényeget, hogy "ha jó a végzettséged".


3. ugyanúgy feltételezel, mint a 2-es, csak ez alapján lebutázni valakit talán nem kellene. de remélem jót nevettél legalább.


szóval én csak az esélyeket kérdeztem, hogy ha minden rendben, akkor milyenek az esélyek, egyáltalán felvesznek-e valakit a listákról, ha már felkerült.

persze nem tudom, felkerülök-e. van egy bölcsész diplomám, felsőfokú angol, német, francia, olasz és spanyol nyelvvizsgám és a spanyol kivételével mindegyikből nemzetközi felsőfokú is. szereztem az egyetem után ugyanott egy fordítói diplomát is, ezért mindegy nekem, hogy adminisztrátor vagy fordító, 2 éve szabadúszó fordítóként dolgozom, de ez elég macerás, ezt untam meg. nézegetem a különböző lehetőségeket, ebbe még nem ástam bele magam, csak ilyen "jó lenne" szinten.

2020. júl. 21. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsőre versenyvizsga. Utána rajtvonalhoz állhatsz.
2020. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!