Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nap 2 állásinterjú?

Egy nap 2 állásinterjú?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A holnapi nap 2 helyre is felvennének. Érdekelne hogy ilyenkor ti mit csinálnátok? Egyik helyre 10-kor megyek, másikra du. 2 kor.

És ezek olyanok, hogy ha holnap mennék, mind a kettőre felvennének ez szinte tuti.

Kérjek időt? Lehet? Nemet nem szabad mondani egyikre sem, ezt már megtanultam, mert akkor 2 szék közül a földre ülök. Tippek?



2020. júl. 20. 21:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Mondták azt is, hogy írjam le melyik miben jó és miben nem


Egyik: céges busz, picivel magasabb fizetés, picit bunkó kolegák, szar munkamorál


Másik: nincs céges busz (helybelivel kell mennem kocsival), picit alacsonyabb fizu, fasza kolegák, jó munkamorál

2020. júl. 20. 21:48
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az interju az nem eppe azt jelenti hogy felvennenek vagy sem. De ha egyik helyen megkapod az ajanlatot akkor kerheted hogy hagyjanak egy ket nap gondolkodási idot. En mikor interjuztam akkor ez egy hetet kertem mert a masik ajanlatva vartam. Ha meg elso ceg megmondja az ajanltato akkor masodik cegnel kerhetsz nagyobb osszeget.
2020. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kétszer voltam egy nap két állásinterjúm. Nem kaptam meg egyik állás se.
2020. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj be mindkét helyre, és hallgasd meg, mit mondanak. Ha tényleg mindkét helyre felvesznek, és egyelőre nem tudsz dönteni, fogadd el. Gondolom, úgysem kell menned rögtön másnap. Így nyersz egy kis gondolkodási időt, és ha döntöttél, a másik helyen visszamondod.
2020. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát de, igazából már másnap menni kéne. Szerintem holnap már küldenének orvosira..
2020. júl. 20. 23:07
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen.. mindenki azt mondja hogy az első amelyik felvesz oda menjek.. viszont tudom hogy mind2 felvenne, és ha 50 ezer forint különbség van a kettő között..? igenis megkell hallgatni mind a kettőt szerintem is. Az már más kérdés hogy mennyire veszik zokon azt hogy gondolkodási időt kérek
2020. júl. 20. 23:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem merülne fel a probléma, versenyszférában dolgozom gazdasági területen, itt senki nem lepődik meg rajta, hogy alszom párat az ajánlatra.

Szóval gondolom, más területen dolgozol, más a kultúra, a "holnap kezdj" normális. Működik a "köszönöm, ha megfelel, holnap válaszolok". Ha ezek után erőltetik, lehet éppen igent mondani, másnap pedig visszavonni, de nem elegáns.

A probléma inkább az, hogy nem úgy tűnik, eldöntötted, melyik állást akarod jobban - abban nem segíthetek én se.

2020. júl. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen.. Az nincs eldöntve :/ Az egyik tudom milyen.. mert már dolgoztam ott. De a másikról meg csupa jó vélemény van. Na majd megoldom valahogy
2020. júl. 20. 23:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Már most tudod előre, hogy bunkó a másiknál meg fasza kollégák lesznek ? :O
2020. júl. 21. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy van ahová menned interjúra....
2020. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!